• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 529

15884205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27696112 15884205 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Nakielskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,5m2 składa się z:-salonu,-dwóch sypialni,-widnej kuchn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 720 000 PLN (25 481 zł/m2)

3
1
67.5 m2
2020
15884079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27694075 15884079 1 pokojowe mieszkanie ul. Nowolipki MuranówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35.69 m2 składa się z:-widny duży pokój z wnęką i dużym oknem (str. zachodnia)-k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (18 913 zł/m2)

1
-
35.69 m2
1956
15884070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694068 15884070 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy Al. Solidarności BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,1 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

775 000 PLN (16 454 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1975
15881940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653315 15881940 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. StańczykaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 14 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34,64m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (23 095 zł/m2)

2
1
34.64 m2
2019
15881138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27624582 15881138 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kolejowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,58m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym — 22,18 m²...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 000 PLN (31 382 zł/m2)

2
1
44.58 m2
2024
15878355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594395 15878355 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1993NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-dwóch sypialni,-łazienk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (16 667 zł/m2)

3
1
66 m2
1993
15878336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27594103 15878336 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,64m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym – 24,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 010 000 PLN (19 945 zł/m2)

2
1
50.64 m2
2015
15878116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27589074 15878116 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Nakielskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,31m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej ku...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (23 852 zł/m2)

2
1
50.31 m2
2020
15884202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696111 15884202 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Krochmalnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,27m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypial...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 345 000 PLN (37 083 zł/m2)

2
1
36.27 m2
2020
15884167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27695924 15884167 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy al. Jana Pawła IIBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1999NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 96,50m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnia-trzech s...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 412 500 PLN (25 000 zł/m2)

4
2
96.5 m2
1999
15882144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27657652 15882144 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Tyszkiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 60-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:-pokoju dziennego,-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (18 333 zł/m2)

1
1
30 m2
1960
15882012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27654579 15882012 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Pańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 96,48 m2 składa się z:-4 pokoi,-dwóch łazienek,-aneksu kuche...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (22 803 zł/m2)

4
2
96.48 m2
2010