• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Rembertów

Znalezionych ofert: 57

13141681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 87267 13141681 Działka w dzielnicy Rembertów przy jednej z głównych ulic.Warunki zabudowy przewidują pięć budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.-----------------------------------------Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie info...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN

-
-
2500 m2
-
15876725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużą działką 982 m² | Warszawa Rembertów 27549891 15876725 Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużą działką o powierzchni 982 m², położony w Warszawie - Rembertów (Wygoda). Nieruchomość stanowi ciekawą propozycję dla osób poszukujących domu z potencjałem oraz możliwością aranżacji przestrzeni według własnych pot...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (9 082 zł/m2)

4
1
98 m2
1955
13449254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 97250 13449254 Rembertów Kamienica 480 mkw użytkowej i działka inwestycyjna. Super lokalizacja 15 min do Centrum Kamienica w Rembertowie doskonale skomunikowana z Centrum Warszawy. Blisko stacji SKM, przy budynku przystanek autobusowy 4 linie. Atrakcyjna inwestycy...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 999 999 PLN (8 333 zł/m2)

11
-
480 m2
1936
15775414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25670261 15775414 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam bezpośrednio ładne mieszkanie - bardzo klimatyczne - wykończone w wysokim standardzie o łącznej powierzchni 43,19 m2. Z tarasem o powierzchni 6,75 m - Warszawa Rembertów – Akademia Sztuki Wojennej.Mieszk...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (16 977 zł/m2)

2
-
43 m2
2020
13259255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1549585 13259255 Na sprzedaż wyjątkowa, elegancka i niezwykle przestronna rezydencja o powierzchni 740 m², położona w Warszawie Wesołej, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość usytuowana jest na końcu ślepej ulicy, w cichej i zielonej okolicy, co...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 570 000 PLN (6 176 zł/m2)

8
8
740 m2
1992
15819007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633575 15819007 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na RembertowieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 20232024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,6m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch sypialni,-ła...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (16 367 zł/m2)

3
1
55.6 m2
2023
15819518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633608 15819518 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Michała Okurzałego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1953NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:-dwóch pokoi 15,8 m2 i ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
48 m2
1953
15818997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633576 15818997 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. NiedziałkowskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70 m2 składa się z:Poziom dolny:- pokój dzi...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

934 000 PLN (13 343 zł/m2)

4
2
70 m2
2003
15818852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633536 15818852 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Ignacego Paderewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55m2 składa się z:-salonu-dwóch sypial...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (12 727 zł/m2)

3
1
55 m2
2006
15819649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633642 15819649 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Chełmżyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-s...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (20 513 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15807534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26368176 15807534 1-pokojowe mieszkanie na Rembertowie przy ul. Kramarskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2. W skład wchodzą:- pokój;- osobna kuchnia z meblami na wymiar + lodówka,- łazienka ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (21 000 zł/m2)

1
1
30 m2
2006
15563544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21404401 15563544 Mam przyjemność zaoferować Państwu nowy, bo zaledwie 2 letni segment narożny w cichej części Wygody. Blisko rezerwatu Olszynki Grochowskiej. Segment o powierzchni użytkowej 95m2. Doskonały dla rodzin z dziećmi w każdym wieku.LOKALIZACJA:Segment znajd...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 807 000 PLN (18 993 zł/m2)

4
2
95.14 m2
2022