• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Rembertów

Znalezionych ofert: 56

15838602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogródkiem B1 - Rembertów 26732408 15838602 Kupujący nie płaci prowizji oraz 2% podatku PCC!B1 -114,49 m2 - Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - Rembertowie. To idealna okazja dla osób ceniących ciszę, blisko...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 259 390 PLN (11 047 zł/m2)

4
2
114 m2
2025
15855920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogródkiem B2 - Rembertów 27078857 15855920 Kupujący nie płaci prowizji oraz 2% podatku PCC!B2 -104 m2 - Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - Rembertowie. To idealna okazja dla osób ceniących ciszę, bliskość ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 145 980 PLN (11 019 zł/m2)

4
2
104 m2
2025
15793232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogródkiem - Rembertów 26033322 15793232 Kupujący nie płaci prowizji oraz 2% podatku PCC!Mam przyjemność zaprezentować 2 nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - Rembertowie. To idealna okazja dla osób ceniących ciszę, bliskość natury ora...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 145 980 PLN (11 019 zł/m2)

4
2
104 m2
2025
15700644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zaciszny dom w Starym Rembertowie 24194254 15700644 Tutaj spokojnie wypijesz poranną kawę, znajdziesz odpoczynek po pracy, a dzieci nieskrępowaną i bezpieczną przestrzeń. Dom w zacisznym, zielonym otoczeniu (piękna zadrzewiona działka - rosną nawet prawdziwki) w Starym Rembertowie. Dojazd samochodem d...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 359 000 PLN (6 208 zł/m2)

7
2
380 m2
1995
15866312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27318273 15866312 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na trzypokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Rembertowie tuż przy Lesie Rembertowskim.Mieszkanie znajduje się blisko stacji kolejki Warszawa Rembertów, a pod blokiem jest przystanek autobus...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (19 123 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15866311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27318271 15866311 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na dwupokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Rembertowie tuż przy Lesie Rembertowskim.Mieszkanie znajduje się blisko stacji kolejki Warszawa Rembertów, a pod blokiem jest przystanek autobuso...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 652 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15708457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne mieszkanie 62 m² z balkonem i piwnicą 24341033 15708457 Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie 62 m² w zielonej części Rembertowa.Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.BUDYNEK I OKOLICA:3. piętro w 4-piętrowym bloku z cegły (1986 r.). Spokojne, zadbane osiedle z zielenią, placem za...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (12 328 zł/m2)

3
1
64 m2
1986
15785799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
147,5mkw | 2poziomy | ogród 87mkw | m. postojowe 25892625 15785799 Atuty nieruchomości w skrócie !147,5 mkw bezczynszoweogród 86,8 mkw2 x balkonkominek  klimatyzacja na 2 poziomachzew. m. postojowe domek narzędziowyzamknięte osiedleMieszkaniePrzedstawiam funkcjonalne, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierz...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 319 000 PLN (8 973 zł/m2)

5
2
147 m2
2014
15695873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24109416 15695873 WILLA W SĄSIEDZTWIE LASU W NOWYM REMBERTOWIEŚwietny rozkład Perfekcyjna propozycja dla rodzin wielopokoleniowych Dobrze sprawdzi się jako dom spokojnej starości, ośrodek terapeutyczny, klinika lub przedszkole Duży parking MPZP - zabudowa mieszkan...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 000 PLN (7 134 zł/m2)

9
3
771 m2
2000
15780980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja: dom z lokalem usługowym, okazja! 25817418 15780980 Na sprzedaż dwupiętrowy budynek w zabudowie bliźniaczej z częścią usługowo-produkcyjną o łącznej powierzchni ok. 290 m², położony w Warszawie - Rembertowie, przy ul. Działyńczyków.Obie części są obecnie przeznaczone na wynajem, co czyni nieruchomość ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 999 PLN (6 897 zł/m2)

10
-
290 m2
2000
15780979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja: dom z lokalem usługowym, okazja! 25817416 15780979 Na sprzedaż dwupiętrowy budynek w zabudowie bliźniaczej z częścią usługowo-produkcyjną o łącznej powierzchni ok. 290 m², położony w Warszawie - Rembertowie, przy ul. Działyńczyków.Obie części są obecnie przeznaczone na wynajem, co czyni nieruchomość ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 999 PLN (6 897 zł/m2)

10
4
290 m2
2000
13141681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 87267 13141681 Działka w dzielnicy Rembertów przy jednej z głównych ulic.Warunki zabudowy przewidują pięć budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.-----------------------------------------Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie info...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN

-
-
2500 m2
-