• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 517

15889276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846377 15889276 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Daniszewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53 m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią,-d...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (15 472 zł/m2)

3
1
53 m2
2018
15889186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845744 15889186 Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż – Warszawa TarchominNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Światowida 61B na warszawskim Tarchominie. To doskonała propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania w dobrze sk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

995 203 PLN (12 999 zł/m2)

4
1
76.56 m2
2026
15889162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845628 15889162 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch p...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 000 PLN (14 625 zł/m2)

3
1
56 m2
2009
15887873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27796882 15887873 4-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 96,21m2 składa się z:Poziom dolny:- Przestronny hol wejściowy z zabudowaną szafą na wymiar- ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 539 000 PLN (15 996 zł/m2)

4
2
96.21 m2
2024
15887431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27783387 15887431 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,2m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (12 010 zł/m2)

3
1
58.2 m2
2002
15889793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27861626 15889793 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Światowida BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,16m2 składa się z:-Pokoju o wielkości 19,93 m2,-O...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

530 900 PLN (16 010 zł/m2)

1
1
33.16 m2
2016
15889267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846371 15889267 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. GrzymalitówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34,46m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (16 831 zł/m2)

2
1
34.46 m2
2002
15889180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845741 15889180 Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż – Warszawa TarchominNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Światowida 61B na warszawskim Tarchominie. To doskonała propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania w dobrze sk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 344 PLN (14 800 zł/m2)

2
1
49.28 m2
2026
15889161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845627 15889161 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Arcangela Corellego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 20192020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,31m2 składa się z:-pokoju dziennego,-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

455 000 PLN (16 072 zł/m2)

1
1
28.31 m2
2019
15888451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814079 15888451 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,3m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - garderoby, - łazienkiMieszkanie jes...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (11 971 zł/m2)

2
1
54.3 m2
2004
15888370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27810895 15888370 2 -pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Myśliborska BUDYNEKOSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy:2008NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 59 m2 składa się z: dwóch pokoi, oddzielnej kuchni,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

728 000 PLN (12 339 zł/m2)

2
1
59 m2
2008
15887478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784207 15887478 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. MagicznejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,50m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki z oknem. Powierzchni...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (15 556 zł/m2)

2
1
49.5 m2
2010