• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 528

15795349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie. Tarchomin. 50m2. Wyposażone. 26094138 15795349 OFERTA DOSTĘPNA BEZPOŚREDNIO ! Mieszkanie z 2005 roku. Częściowo wyremontowane w 20223r. Znajduje się na strzeżonym zadbanym osiedlu. Cicha okolica. Blok przylega do terenu kościelnego. Stary Tarchomin. Okna wychodzą na podwórko. W salonie znajdują s...

Warszawa (Białołęka), ul. Świderska 113b

780 000 PLN (15 600 zł/m2)

2
1
50 m2
2005
15888955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z garażem 60,74 m2, Warszawa Żerań 27832950 15888955 Sprzedaż I 940 000 zł I Parter 3 pokoje 60,74 m2 z ogródkiem 25,66 m2 I Garaż 60 000 zł I Warszawa Żerań ul. KrzyżówkiPrzedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,74 m2, z ogródkiem 25,66 m2 oraz miejscem postojowym w g...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (15 667 zł/m2)

3
1
60 m2
2019
15888456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupokojowe, komfortowe mieszkanie na Białołęce 27814093 15888456 WARSZAWA I BIAŁOŁĘKA I 2 POKOJE I 537 000 ZŁ I BEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERABRAK PROWIZJIZapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, kameralnego i bardzo wygodnego mieszkania od dewelopera, na nowo powstałym osiedlu z bogatą infrast...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

537 000 PLN (14 917 zł/m2)

2
1
36 m2
2026
15889225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846186 15889225 3 pokoje Zieleń, cisza, blisko metraNa sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,55 m², położone na 3. piętrze w kameralnym, 5-piętrowym budynku z windą na zielonym i spokojnym osiedlu inspirowanym stylem śródziemnomorskim.Osiedle wyróżnia się...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (13 884 zł/m2)

3
1
57.55 m2
2007
15882192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | taras | po remoncie | parking 27658188 15882192 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Majolikowskiej.Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym, kameralnym budynku.Na powierzchnię 56m2 składa się:- salon z k...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (14 089 zł/m2)

3
1
56 m2
2006
15813036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Białołęka | 2 pokoje | parking | las 26553778 15813036 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul.Mehoffera.Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku na zamkniętym osiedlu.Na powierz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (15 952 zł/m2)

2
1
42 m2
2006
15876954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | gotowe do wprowadzenia | garaż 27559239 15876954 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Białołęce przy ul. Siecznej.Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Na powierzchnię 53,76m2 składa się:- salon ok.16 m2 z aneksem ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (15 849 zł/m2)

3
1
53 m2
2010
15674487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Białołęka | 4 pokojowy penthouse | garaż | komórka 23727492 15674487 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowy, wyjątkowy, dwupoziomowy apartament zlokalizowany na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej.Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku apartamentowy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 539 000 PLN (16 031 zł/m2)

4
2
96 m2
2024
15889931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27864573 15889931 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. H. Ordonówny BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,4m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-d...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (15 162 zł/m2)

3
1
55.4 m2
2006
15889159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845625 15889159 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Berensona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73,47m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-2 od...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 065 000 PLN (14 496 zł/m2)

3
1
73.47 m2
2009
15888401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27813757 15888401 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z GórBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej kuch...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (17 188 zł/m2)

1
1
32 m2
2003
15889951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27864967 15889951 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Grzymalitów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:-pokój dzienny – 19,7 m²-widny ane...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (16 765 zł/m2)

1
1
34 m2
2001