• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Radom

Znalezionych ofert: 168

15696294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24112746 15696294 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w centrum miasta w dzielnicy Planty, przy ul. Jaracza 3. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w trzy- piętrowym bloku z 1960 roku.Powierzchnia użytkowa to 35,43 m2 a dodatkowo do nieruchomości należy balkon...

Radom (Planty) (Mazowieckie, gm. Radom)

250 000 PLN (7 056 zł/m2)

2
1
35.43 m2
1960
15676144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23763623 15676144 Na sprzedaż dom z ,,duszą'', otoczony piękną roślinnością i położony w przyjaznej okolicy.Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i klimatycznego domu położonego przy ul. Jana Długosza w Radomiu (os. Idalin). D...

Radom (Idalin) (Mazowieckie, gm. Radom)

690 000 PLN (3 833 zł/m2)

6
2
180 m2
1997
15619421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22587027 15619421 Jest mi niezmiernie miło zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszczącego się w ogrodzonej posesji przy ul. Marii Curie- Skłodowskiej w Radomiu. Nieruchomość usytuowana jest na parterze 4-piętrowego bloku.W jego skład wchodzą dwa wysokie i ...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

320 000 PLN (4 512 zł/m2)

1
-
70.92 m2
-
15744204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 25039499 15744204 Na sprzedaż piękna, zadbana działka rekreacyjna o powierzchni 340m2.Teren ogrodzony, osadzony drzewkami i kwiatami – idealny na odpoczynek i rekreację.Na działce znajdują się :Dwa domki:Domek nr1: umeblowana kuchnia z lodówka i kuchenka gazową.Domek ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

100 000 PLN

-
-
340 m2
-
15506356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20076158 15506356 Mieszkanie do własnej adaptacjiNa ul. SłowackiegoCzeka z niecierpliwościąNa właściciela nowego!Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania do remontu lub odświeżenia, znajdującego się na 2 piętrze 10-piętrowego ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

315 000 PLN (5 738 zł/m2)

3
1
54.9 m2
-
15466663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19194261 15466663 Szukasz przytulnego mieszkania dla swojej rodziny lub pod inwestycję w spokojnym punkcie Radomia, w pobliżu centrum miasta? Ta nieruchomość to wyjątkowa okazja!Prezentuję przestronne, dwupoziomowe ,w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzch...

Radom (Os. xv-lecia) (Mazowieckie, gm. Radom)

395 000 PLN (6 172 zł/m2)

2
1
64 m2
2000
15340635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16266875 15340635 Jedne z nielicznych działek budowlanych przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne w granicach administracyjnych miasta Radom.Zapraszam do skorzystania z ofert na przepiękne działki budowlane znajdujące się w nowo powstającym osiedlu domów jednoro...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

185 000 PLN

-
-
800 m2
-
15675572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23753865 15675572 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 61,5 m², usytuowany na parterze budynku z niezależnymi wejściami z dwóch stron, co czyni go idealnym miejscem na prowadzenie różnego rodzaju działalności usługowej, handlowej lub biurowej.Układ pomieszczeń:- j...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

350 000 PLN (5 691 zł/m2)

1
-
61.5 m2
-
15612667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22452996 15612667 Przedstawiam przepiękny apartament o powierzchni 100,61 m2, położony w centrum miasta na osiedlu Wolność w Radomiu.Zanurz się w luksusie i komforcie tej przestronnej nieruchomości i sprawdź czy ta oferta jest dla Ciebie.Apartament znajduje się na pie...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

1 200 000 PLN (11 927 zł/m2)

2
1
100.61 m2
2019
15621779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22631665 15621779 Na sprzedaż piękny dom w zabudowie szeregowej w urokliwym i pełnym zieleni miejscu. Nieruchomość znajduje się w Radomiu na ul. Klwateckiej.To wyjątkowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 159,85 m2 , składa się na parterze:-z pięknego przestronnego ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 072 000 PLN (6 706 zł/m2)

4
2
159.85 m2
2019
15441161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18621396 15441161 Do sprzedania atrakcyjne rozkładowe, przestronne mieszkanie z Księgą Wieczystą o powierzchni 65m2, położone na czwartym piętrze niskiej zabudowy na os Zamłynie. Nieruchomość składa się z 4 niezależnych pokoi, widnej, kwadratowej kuchni, osobno łazie...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

465 000 PLN (7 154 zł/m2)

4
1
65 m2
1974
14720356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 170561 14720356 Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji ze względu na otaczającą infrastrukturę oraz punkty komunikacyjny.Mieszkanie o powierzchni 53,7m2, położone jest na 4 piętrze w niskim bloku przy ulicy Sandomierskiej, osiedle USTRONIE.. Mieszkanie nada...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

325 000 PLN (6 019 zł/m2)

3
1
54 m2
1978