• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Radom

Znalezionych ofert: 168

15274266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 14436002 15274266 PRZESTRONNY APARTAMENT Z 4 POKOJAMI TUŻ PRZY RADOMSKIM DEPTAKU!Luksus w samym sercu Radomia! Na sprzedaż przestronny apartament o niepowtarzalnym uroku, zlokalizowany w doskonałym punkcie - przy samym radomskim deptaku! Oczaruje Cię nie tylko swoim ...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

810 000 PLN (9 419 zł/m2)

4
2
86 m2
-
15318649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15661104 15318649 DZIAŁKA INWSTYCYJNA Z WARUNKAMI ZABUDOWY. W RADOMIU. UL. KIELECKA sąsiadująca z GARBARSKA I PAMIĘCI KATYNIA.LOKALIZACJA:Działka znajduje się w zachodnio-południowej części Radomia, przy ul. Kieleckiej. W siądziecie ulicy Pamięci Katynia i Garbarskiej...

Radom (Halinów) (Mazowieckie, gm. Radom)

2 000 000 PLN

-
-
3689 m2
-
15378908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17228521 15378908 Zapraszam w nieoczywiste miejsce - na radomski Janiszpol. Tu na tyłach dzielnicy, znajduje sięobiekt, który możesz przejąć lub zaadaptować na własne potrzeby firmowe. A możłiwości jest wiele. ZapraszamOBIEKTSamobiekt można podzielić na kilka podstawo...

Radom (Janiszpol) (Mazowieckie, gm. Radom)

3 990 000 PLN (3 990 zł/m2)

1
-
1000 m2
-
15313843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15528384 15313843 Przestrzeń, wysoka jakość wykończenia z dbałością o szczegóły i detale...LOKALIZACJA:Lokalizacja to jeden z największych rarytasów tej nieruchomości. Mieszkanie znajduje się blisko centrum, niedaleko głównej ul. Żeromskiego w Radomiu. Jednakże budyne...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

620 000 PLN (7 488 zł/m2)

3
1
82.8 m2
2000
15675216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23745595 15675216 W ofercie na sprzedaż 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 62,5 m², położone na 4. piętrze w ocieplonym bloku z 1986 roku, na doskonale skomunikowanym i zielonym Osiedlu Południe. Nieruchomość składa się z trzech ustawnych pokoi, dużej, ja...

Radom (Południe) (Mazowieckie, gm. Radom)

390 000 PLN (6 240 zł/m2)

3
1
62.5 m2
1986
15669500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23612950 15669500 Na sprzedaż przestronne, gotowe do zamieszkania 53 metrowe mieszkanie położone w nowoczesnym apartamentowcu w samym sercu Radomia. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę życia w centrum miasta oraz wysoki standard codziennego funkcjonowania...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

575 000 PLN (10 849 zł/m2)

2
1
53 m2
2021
15412545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17962277 15412545 Szukasz komfortowego domu dla rodziny w spokojnej dzielnicy Radomia? Z dużą działką na gry i zabawy... wypoczynek na tarasie... wieczorne spotkania przy kominku? Lubisz majsterkować? Ta oferta może Cię zainteresować!Na sprzedaż lub wynajęcie dom jedn...

Radom (Idalin) (Mazowieckie, gm. Radom)

1 220 000 PLN (4 011 zł/m2)

7
2
304.14 m2
1998
15376208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17132471 15376208 Mam przyjemność zaprezentować eleganckie, nowoczesne mieszkanie na zielonym osiedlu Michałów przy ulicy Królewskiej w Radomiu.Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze, czteropiętrowego bloku z roku 1986 . Powierzchnia mieszkania to 57,5m2 i składa ...

Radom (Michałów) (Mazowieckie, gm. Radom)

549 000 PLN (9 548 zł/m2)

3
1
57.5 m2
-
15671524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23674105 15671524 Zamieszkaj komfortowo w sercu miasta!Na sprzedaż eleganckie, świeżo wyremontowane mieszkanie 62 m2 w klimatycznej kamienicy – gotowe do wprowadzenia bez żadnych nakładów. Położone na wysokim parterze, oferuje 3-metrowe sufity, które nadają przestrzen...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

585 000 PLN (9 435 zł/m2)

2
1
62 m2
1950
15694870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24092198 15694870 Jest mi niezmiernie miło zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej i w pełni funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 38m2, znajdującej się na 2 piętrze 3-piętrowego bloku położonej w Radomiu, przy ul. Ludwika Solskiego (os. Planty). Mieszkanie...

Radom (Planty) (Mazowieckie, gm. Radom)

265 500 PLN (6 992 zł/m2)

1
1
37.97 m2
1954
15736830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24879468 15736830 Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63,62m2, położonego na 6 piętrze w bloku z windą przy ul. Bolesława Chrobrego w Radomiu (os. Akademickie).Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej i widn...

Radom (Akademickie) (Mazowieckie, gm. Radom)

488 000 PLN (7 671 zł/m2)

3
1
63.62 m2
1980
15716783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24519456 15716783 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, znajdującego się na 8 piętrze wieżowca z windą przy ul. Młodzianowskiej w Radomiu.Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz WC, jego powierzc...

Radom (Młodzianów) (Mazowieckie, gm. Radom)

345 000 PLN (6 401 zł/m2)

3
1
53.9 m2
1983