• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Marki

Znalezionych ofert: 158

15896224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na kameralnym osiedlu 27973064 15896224 Oferta Dewelopera.Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat.Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Gotowe Mieszkanie na kameralnym osiedlu z dużym salonem w bliskich Markach .Of...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

850 000 PLN (6 391 zł/m2)

6
2
133 m2
2025
15832110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
55 m2, Parter 3 pokoje, Ogród. Parking x 2 26727906 15832110 Oferta Dewelopera.Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Piękne - 3-pokojowe mieszkanie ok 55 mkw z ogrodem i miejscem na 2 samochody.Budowane wg wszystkich nowych standard...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

630 000 PLN (11 455 zł/m2)

3
1
55 m2
2024
15895251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27961769 15895251 BEZ PODATKU PCC!!! Połowa bliźniaka na osiedlu zamkniętym - stan deweloperski, 5 pokoi, garaż, duży ogródek. Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym osiedlu zamkniętym w miejscowości Wólka Radzymińska, ...

Marki (Marki) (Mazowieckie, gm. Marki)

849 000 PLN (7 580 zł/m2)

5
-
112 m2
2025
15894584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne mieszkanie w cichej zielonej okolicy 27944640 15894584 Zapraszam na prezentację przytulnego mieszkania położonego w bardzo zielonej i spokojnej części Marek w dzielnicy Struga.Budynek oddany do użytku w 2012 roku, brak windy, teren ogrodzony z miejscami parkingowymi dla mieszkańców.Budynek czysty i zadba...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

580 000 PLN (9 206 zł/m2)

2
1
63 m2
2012
15882072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27657167 15882072 Wyjątkowy Dom Wolnostojący, nagrodzony projekt Dom w Piwoniach w doskonałej lokalizacji - cicha Willowa część Marek, otulina Puszczy Słupeckiej. Ta nieruchomość łączy wygodę życia w mieście oraz niepowtarzalną bliskość natury. Dom posiada 173,9mkw po...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 690 000 PLN (9 769 zł/m2)

5
2
173 m2
2004
15888377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27811180 15888377 Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Gdzie zamiast miejskiego hałasu słychać śpiew ptaków, a zamiast bloków – widok zieleni i eleganckiej zabudowy jednorodzinnej. Taki właśnie klimat oferuje ten dom położony w Markach, tuż prz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 969 000 PLN (13 935 zł/m2)

4
2
141.3 m2
2005
15683233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23893163 15683233 Apartament posiada 3 pokoje powierzchnię 58,44mkw oraz Ogród 80mkw. Doskonała lokalizacja Piękny Design Osiedle Pomarańczowa w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem Ekskluzywne Osiedle Bezczynszowych Apartamentów Pomarańczowa Schemat pomie...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

649 000 PLN (11 190 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15489896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 90m2, bliskie Marki, trasa S8 19729841 15489896 Mieszkanie dwupoziomowe w Markach, ul. Pałacowa,61,55 m2 powierzchni użytkowej, 90m2 po podłodze OpisNa sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe (610 tys.) plus dwa naziemne miejsca parkingowe ( łącznie za 30 tys.). Mieszkanie w Markach w cichej okolicy z ba...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

610 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
2
61 m2
2014
15357258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16707399 15357258 Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż wyjątkową działkę inwestycyjną znajdującą się zaledwie kilka kroków od Centrum Handlowego M1 w Markach.Lokalizacja:Działka znajduje się na pograniczu Warszawy, Marek i Ząbek, zaledwie kilka minut spacerem do Ce...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

12 703 950 PLN

-
-
12099 m2
-
15849453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26967100 15849453 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 269 mkw. położony w miejscowości Marki pow. wołomiński. Dom został wybudowany w 2003 roku w technologii tradycyjnej z gazobetonu i ocieplony 12-centymetrową warstwą styropianu. Ogrzewanie zapewni...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 888 000 PLN (5 937 zł/m2)

7
2
318 m2
2003
15768468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25545417 15768468 Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 71 mkw., położone w spokojnej części Marek. Lokal znajduje się na wysokim parterze w kameralnym, niskim budynku z prywatnym miejscem postojowym.To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób szu...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

850 000 PLN (11 972 zł/m2)

3
1
71 m2
2008
15888660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KOMPAKTOWE 2 POKOJE Z DREWNIANYM PARKIETEM 27819569 15888660 Oferta dostępna tylko w Pepper HouseNa sprzedaż w pełni własnościowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m², zlokalizowane w Markach przy ul. Promiennej. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2000 roku. To oferta typu goto...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

549 000 PLN (11 935 zł/m2)

2
-
46 m2
2000