• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Marki

Znalezionych ofert: 158

15884212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696113 15884212 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. PromiennejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,1 m2 składa się z:-przestronnego salonu połączonego z...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

579 000 PLN (12 560 zł/m2)

2
1
46.1 m2
2003
15884093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27695098 15884093 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Zygmuntowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 140 m2 składa się z:Poziom I (1. piętro):-Przestro...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 390 000 PLN (9 929 zł/m2)

4
2
140 m2
2019
15881938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653299 15881938 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Kosynierów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 91m2 obecnie składa się z trzech samodzielnych kawalerek ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 395 000 PLN (15 330 zł/m2)

3
3
91 m2
2025
15884203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27696121 15884203 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. CeramicznejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 110m2 składa się z:- 4 pokoi- aneksu kuchennego- poddasza-...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

650 000 PLN (5 909 zł/m2)

4
1
110 m2
2025
15883373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675051 15883373 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Okólnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 90m2 składa się z:- salon z kominkiem, aneksem kuchennym or...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

979 000 PLN (10 878 zł/m2)

4
1
90 m2
2011
15778052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25740239 15778052 Marki ostatnie 4 lokale z ogródkiem i garażem!Na sprzedaż 4 ostatnie lokale mieszkalne w zabudowie jednorodzinnej z własnym ogródkiem, garażem i dodatkowym miejscem postojowym.Każdy lokal ma powierzchnię 133,82 m², w tym:garaż jednostanowiskowy o po...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

780 000 PLN (5 865 zł/m2)

3
1
133 m2
2025
15778063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25740238 15778063 Marki ostatnie 4 lokale z ogródkiem i garażem!Na sprzedaż 4 ostatnie lokale mieszkalne w zabudowie jednorodzinnej z własnym ogródkiem, garażem i dodatkowym miejscem postojowym.Każdy lokal ma powierzchnię 133,82 m², w tym:garaż jednostanowiskowy o po...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

780 000 PLN (5 821 zł/m2)

3
1
134 m2
2025
15778055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25740240 15778055 Marki ostatnie 4 lokale z ogródkiem i garażem!Na sprzedaż 4 ostatnie lokale mieszkalne w zabudowie jednorodzinnej z własnym ogródkiem, garażem i dodatkowym miejscem postojowym.Każdy lokal ma powierzchnię 133,82 m², w tym:garaż jednostanowiskowy o po...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

780 000 PLN (5 865 zł/m2)

3
1
133 m2
2025
15884753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | 88 m² | ciche mieszkanie Marki 27710342 15884753  4 pokoje 88 m² ciche i przestronne mieszkanie rodzinne MarkiNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 88 m², położone w spokojnej części Marki. Lokal idealny dla rodziny szukającej dużej przestrzeni w cenie mniejszego mieszk...

Marki, Miedziana

690 000 PLN (7 841 zł/m2)

4
1
88 m2
1989
15617249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22539098 15617249 Okolice centrum handlowego M1 w Markach.Działka o łącznej powierzchni 2272m kw. teren objęty planem zagospodarowania MU. W bezpośrdnim sąsiedztwie zabudowa szeregowa, woda i prąd, kanalizacja w budowie przez dewelopera, prawdopodobnie za opłatą możli...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

2 499 200 PLN

-
-
2272 m2
-
15845927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-poziomowe z gródkiem 26872262 15845927 Sprzedajemy mieszkanie 2-poziomowe z ogródkiem.1 piętro + poddasze mieszkalne. W cenie ogród (69 mkw) i miejsce postojowe.Obydwa poziomy mogą działać jak 2 niezależne mieszkania (na poddaszu zrobiona 2 kuchnia). Mieszkanie urządzone i zadbane.Idealne...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

929 000 PLN (6 636 zł/m2)

6
2
140 m2
2020
15878173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27590168 15878173 Do sprzedaży wyjątkowy, słoneczny dom w stylu klasycznym w podwarszawskich Markach.Wolnostojący, o powierzchni użytkowej 255,01 mkw, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 922 mkw. Dom bardzo zadbany, jest idealną propozycją dl...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

2 500 000 PLN (9 804 zł/m2)

7
3
255 m2
2001