• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 804

15853685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0%PCC, BEZ PROWIZJI, Mieszkanie 2 pokojowe Mokotów 27054376 15853685 BEZ PROWIZJI - BEZ PCC 2% - MIESZKANIE 2-POKOJOWE - UL. CYBERNETYKIOdkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Inwestycja została stworzona, aby łapać życiową równowagę. Zakup odbywa się bezpośrednio od dewelopera, co oznac...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (22 821 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15856168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0%PCC, BEZ PROWIZJI, Mieszkanie 2 pokojowe Mokotów 27084101 15856168 2 pokojowe mieszkanie 36m2 na ostatnim piętrze z widokiem.Twoja nowa przestrzeń - bez prowizji i bez podatku PCC 2%. Zakup bezpośrednio od dewelopera.Odkryj miejsce, w którym wielkomiejski rytm spotyka się z kojącym spokojem. Prezentujemy wyjątkowe, ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (19 417 zł/m2)

2
1
36 m2
2026
15854315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe Mokotów, 0%PCC, BEZ PROWIZJI 27072809 15854315 Top Floor z widokiem - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa0% Prowizji 0% Podatku PCC Stan DeweloperskiSzukasz mieszkania, które łączy wielkomiejski styl Służewca z klimatem Starego Mokotowa? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję na ostatnim pięt...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

973 145 PLN (24 329 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15888286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! 2pokojowe Warszawa Śródmieście Południowe 27807130 15888286 Oferuję do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53,14 m2 w doskonałej lokalizacji w Warszawie Śródmieściu przy ulicy Koszykowej w sąsiedztwie Pl. Na Rozdrożu. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze pięciopiętrowego budynku z windą. ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 149 000 PLN (21 679 zł/m2)

2
1
53 m2
1953
15488477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19697549 15488477 Skorosze Ursus . Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85,5m2 za cenę 1 505 000 PLN. Apartament usytuowany w  nowoczesnej dzielnicy Ursusa .Ten wyjątkowy apartament charakteryzuje się nowoczesnym wykończeniem oraz funkcjonalnym rozkładem p...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 505 000 PLN (17 706 zł/m2)

4
1
85 m2
2005
15860915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27189118 15860915 OFERTA SPRZEDAŻY UDZIAŁÓW ( 38 ) w nieruchomości położonej na Warszawskim Grochowie . Status własności : Spółdzielcze prawo własności do lokalu bez KW z możliwością założenia Księgi Wieczystej. Nieruchomość bez zadłużeń . Mieszkanie po powierzchni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

250 000 PLN (4 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1962
15567599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21499565 15567599 Okazja  Nowe mieszkanie w ofercie !! Zachęcamy do zapoznania się z tą interesująca  ofertą nieruchomości dla rodziny . Zapraszamy na prezentację, aby na własne oczy przekonać się o atutach tej nieruchomości.Ulica Zagłoby to spokojna i zaaranżowana cz...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (11 842 zł/m2)

4
1
57 m2
1975
15863423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z dużym ogrodem na Sarmackiej 27248630 15863423 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,3 m² z prywatnym ogródkiem o powierzchni około 180 m², położone przy ulicy Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji oraz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (16 935 zł/m2)

2
1
62 m2
2008
15840735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26785552 15840735 Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 63,14 m², położone na 2. piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku na cenionym osiedlu Lazurowa Dolina na warszawskim Bemowie.Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o wyg...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 999 PLN (15 873 zł/m2)

3
1
63 m2
2006
15884763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27710314 15884763 Są miejsca, które wybiera się rozsądkiem… i są takie, które wygrywają już przy pierwszym wrażeniu. Instalatorów 5A to zdecydowanie ten drugi przypadek – bo tu miejski styl życia spotyka się z czymś, czego zwykle w centrum po prostu brakuje: prywatną ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (20 310 zł/m2)

2
1
54.16 m2
2020
15882564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27668834 15882564 Jeżeli szukasz klimatycznego, pełnego naturalnego światła mieszkania na Bielanach to ta oferta jest wprost idealna dla Ciebie!Mieszkanie o powierzchni 63,5 mkw. na trzecim piętrze, po generalnym remoncie w 2024 r. (nowa elektryka, instalacje, gładzie...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (18 254 zł/m2)

4
1
63 m2
1975
15887443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27783849 15887443 Odkryj wyjątkową przestrzeń stworzoną dla tych, którzy cenią sobie nowoczesny design i miejski styl życia. Ten luksusowy loft na sprzedaż, to idealna propozycja dla osób poszukujących prestiżowego adresu i dynamicznego otoczenia. To inwestycja w komf...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (23 881 zł/m2)

2
1
67 m2
2012