• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 810

15867179 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27337072 15867179 Na wynajem funkcjonalne, komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,5 mkw, zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Kasprzaka. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze piętnastopiętrowego budynku z windą, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.To ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (81 zł/m2)

4
2
74 m2
2017
15855923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27079335 15855923 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,4 mkw., idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Położone w zielonej okolicy, zaledwie 200 metrów od stacji metra Kondratowicza, zapewnia doskonałą komunikację z cen...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (12 097 zł/m2)

3
1
62 m2
1976
15847442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26914881 15847442 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 mkw. w klimatycznej kamienicy z lat 50 na Starych Bielanach z łatwym dojazdem do metra. 2 ustawne pokoje w stylu minimalistycznym. Świeżo po remoncie i pełne światła. Ciche i spokojne sąsiedztwo....

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (77 zł/m2)

2
1
39 m2
1954
15868329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27379842 15868329 Oferuję do sprzedaży mieszkanie typu Studio o pow.28,50 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul.Chmielnej tuż obok Verso Tower . Funkcjonvlana , otwarta przestrzeń daje dużą możliwość aranżacji pomieszczenia wg. własnych potrzeb . Mieszkanie usytuowane...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

695 000 PLN (24 386 zł/m2)

1
1
28.5 m2
1955
15503803 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulna kawalerka na Sadybie 20006062 15503803 Przytulne mieszkanie na 3. piętrze z balkonem francuskim.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 35 m², znajdującego się na 3. piętrze. W skład lokalu wchodzą:- Przestronny pokój dzienny z balkonem francuskim,- Funkcjonalna kuc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (74 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15845502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Skorosze | do wprowadzenia 26861701 15845502 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 60 m², położonego przy ul. Tomcia Palucha 9 w warszawskim Ursusie - Skorosze. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2001 roku, wyposażonym w win...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (15 983 zł/m2)

3
1
60 m2
2001
15872592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Górnośląska | stan deweloperski | 3 pokoje 27498500 15872592 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego przy ul. Górnośląskiej na warszawskim Solcu. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze budynku po kompleksowej modernizacji, co zapewnia wysoki k...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

944 000 PLN (20 978 zł/m2)

3
1
45 m2
1969
15850450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 kompaktowe pokoje na Targówku przy Metrze Bródno 26996970 15850450 Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą naszej biura.Oferujemy na sprzedaż, kompaktowe, 3 pokojowe mieszkanie, na Warszawskim Bródnie.Nieruchomość położona jest w kameralnym budynku, na 4, ostatnim piętrze (bez windy).Do dyspozycji mamy 2 sypialnie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (11 935 zł/m2)

3
1
46 m2
1968
15765497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Parking w cenie | Pierwszy najemca | Obok PKP 25471114 15765497 Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej w dzielnicy Włochy. Lokal mieści się na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku.Istnieje możliwość zmiany obecnego wyposażenia.Najważ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (88 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15802523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Parking w cenie | Pierwszy najemca | Obok pkp 26267539 15802523 Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej na pograniczu Ochoty i Włoch. Lokal mieści się na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku.Istnieje możliwość zmiany obecnego wyposaże...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (88 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15774428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25650386 15774428 Wyjątkowy lokal z antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.Na powierzchni lokalu znajdzie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 365 260 PLN (26 255 zł/m2)

2
2
52 m2
1930
15774433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25650394 15774433 Wyjątkowy lokal w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.W skład powierzchni lokalu wchodzą:Pomieszc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 566 880 PLN (28 489 zł/m2)

2
1
55 m2
1930