• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 883

15867904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27358368 15867904 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-185.Bardzo widne, jednopokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 36m. Duży pokój 23m z ogromnym oknem wykuszowym, na podłodze wykładzina położona na parkiecie. Kuchnia 7m z oknem, na podło...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (78 zł/m2)

1
1
36 m2
1958
15867608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27350131 15867608 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – TYLKO W NASZYM BIURZENa sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, przestronne 3‑pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe, przy ul. Wspólna Droga.OPIS NIERUCHOMOŚCIMieszkanie położone jest na 5. piętrze w 11‑piętro...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

914 000 PLN (13 258 zł/m2)

3
1
68.94 m2
1980
15865293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27292289 15865293 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu warszawskiej Pragi w zabytkowej kamienicy z 1928 roku przy ul. Targowej.Trójskrzydłowy gmach został wznies...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 900 PLN (14 190 zł/m2)

2
-
63.42 m2
1928
15841255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788320 15841255 Oferujemy Państwu wyjątkowe, eleganckie mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64 m², położone na prestiżowym Starym Mokotowie — zaledwie kilka minut spacerem od Łazienek Królewskich. To miejsce, które łączy spokój zielonej okolicy ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (20 297 zł/m2)

3
1
64 m2
1963
15848093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26932978 15848093 Idealnie ciche, ustawne, 3- pokojowe mieszkanie bezczynszowe, 65 m na Ursynowie w budynku ( szereg ) 2- lokalowym.Parter z ogródkiem 152,5m Stan idealny.Ekspozycja południowa ( salon i większa sypialnia ), wschodnia ( mniejsza sypialnia ) oraz północ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (16 181 zł/m2)

3
1
64.83 m2
2015
15887138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27778949 15887138 5-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i garażem na Mokotowie – ul. św. Bonifacego 92, StegnyNa sprzedaż unikatowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 96,7 m², powstałe z połączenia dwóch lokali, położone w jednej z zielonych i spokojnych części War...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 890 000 PLN (19 545 zł/m2)

5
1
96.7 m2
2000
15858960 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27159682 15858960 Oferuję do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie dla pierwszego najemcy.Komfortowy lokal, w pełni wyposażony i umeblowany.Większość mebli wykonana na zamówienie.Piękne drewniane podłogi, zastosowane kolory i spójny styl wyposażenia i elementów dekoracyjnych...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (85 zł/m2)

2
1
55 m2
2025
15887816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowa kawalerka przy Łazienkach Królewskich ! 27794978 15887816 Klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie Dolny Mokotów przy Łazienkach KrólewskichNa sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m² w kameralnej kamienicy z 1950 roku na warszawskim Dolnym Mokotowie.Nieruchomość znajdu...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
1
36 m2
1950
15862125 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wysoki standard | wyremontowane | zielona okolica 27222468 15862125 Opis nieruchomościOferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni około 60 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalnym z 2024 roku. Mieszkanie znajduje się na Pradze-Południe przy ulicy Żupniczej. Do mieszkania przynależy...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 299 PLN (67 zł/m2)

3
1
64 m2
2024
15884498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Solec / Powiśle / Parki / Kamienica 27704663 15884498 Oferuję na wynajem przytulne mieszkanie w klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu, w Śródmieściu. Lokal znajduje się w budynku z 1907 roku i usytuowany jest na 2. piętrze (winda w budynku). Na powierzchnię mieszkania składają się:- Pokój dzienn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (114 zł/m2)

1
1
35 m2
1907
15873155 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Tergówek/Metro/Balkon 27513055 15873155 Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 54m2 przy ul. Smoleńskiej. Zamieszkaj w świetnie skomunikowanej części Warszawy, a jednocześnie w spokojnej, przyjaznej okolicy.Na powierzchnię składają się:- dwa oddzielne pokoje,- salon z wyjściem na balk...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (59 zł/m2)

3
1
54 m2
1980
15865716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Park Szczęśliwicki | przestronne | wyposażone 27304936 15865716 Opis nieruchomościOferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 60 m2 usytuowane na niskim piętrze w 3-piętrowym bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na Ochocie w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Do mieszkania przynależą dwa mie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 999 PLN (48 zł/m2)

3
1
63 m2
1997