• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 162

15828067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26643790 15828067 Do wynajęcia moduł biurowy 194,7 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).Rozkład pomieszczeń na dołączonym rzucie. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 16...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 247 PLN (68 zł/m2)

8
-
194.7 m2
2000
15827782 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26643789 15827782 Do wynajęcia lokal biurowy 185 m.kw. w pięknej Kamienicy w centrum Warszawy - 185m2 (Śródmieście - metro centrum).5 pokoi, łazienka, kuchnia.II- PIĘTRO Budynek posiada recepcje i ochronę , jest wyposażony w toalety . Cena najmu 22 euro m2 netto ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 307 PLN (94 zł/m2)

6
-
185 m2
-
15819111 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26643758 15819111 Lokal w centrum Warszawy przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność rozrywkową, usługową oraz gastronomiczną (SISHA) KLUB !!!Wejście do lokalu jest z poziomu chodnikaBrak wspólnoty mieszkaniowejMożliwość całodobowego funkcjonowania lokaluZgoda n...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 915 PLN (229 zł/m2)

11
-
135 m2
-
15819109 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26643756 15819109 Lokal w centrum Warszawy przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność rozrywkową, usługową oraz gastronomiczną (SISHA) KLUB !!!Wejście do lokalu jest z poziomu chodnikaBrak wspólnoty mieszkaniowejMożliwość całodobowego funkcjonowania lokaluZgoda n...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

65 360 PLN (190 zł/m2)

5
-
344 m2
-
15777995 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25739223 15777995 Do wynajęcia 3 pokojowy lokal biurowy - 66 M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze pl...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 620 PLN (70 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15773271 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25632633 15773271 Lokal biurowy 240 m.kw.na Ursynowie.Do wynajęcia moduł biurowy 240 m2 w Warszawie (Ursynów) na 5 piętrze z własnym zapleczem socjalnym i tarasem - gotowe do wprowadzenia.W tej chwili układ gabinetowy. Możliwość powiększenia lokalu. PARKINGBudynek po...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 186 PLN (59 zł/m2)

7
-
240 m2
-
15760161 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25350801 15760161 Do wynajęcia moduł biurowy 283 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość powiększenia lokalu. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na pięt...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 306 PLN (68 zł/m2)

12
-
283.76 m2
-
15739997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24945296 15739997 Do wynajęcia lokal 61 m.kw. w ścisłym centrum Warszawy. Idealny pod działalność typu fitness , szkołę tańca, itp. Budynek posiada recepcje i ochronę , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny.W tej cenie są koszty eksploat...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (74 zł/m2)

2
-
61 m2
-
15662243 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23495292 15662243 Lokal o powierzchni 100 m² w centrum Warszawy. Duży potencjał adaptacyjny – idealne zarówno na biuro, showroom, studio kreatywne czy działalność usługową. Wejście od ulicy. Wysokość: 4,5 m Trzy duże okna wychodzące na ulicę. Obecnie zaara...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 900 PLN (119 zł/m2)

6
-
100 m2
-
15646160 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23214934 15646160 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 49,41 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum). 2 pokoje. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 60 zł m2 netto + 30 zł m2 eks...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 964 PLN (60 zł/m2)

11
-
49.41 m2
-
15646158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23214932 15646158 Do wynajęcia lokal biurowy 27 M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro ).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. C...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 755 PLN (65 zł/m2)

11
-
27 m2
-
15662620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23504679 15662620 Do wynajęcia biuro (dostępne od zaraz) o powierzchni 65 m2 na I piętrze w budynku zlokalizowanym na granicy Ursusa i Piastowa. W lokalu są cztery pomieszczenia (3 pokoje i WC).Budynek posiada system monitoringu oraz jest zabezpieczony system Solid Se...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (62 zł/m2)

11
-
65 m2
-