• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 161

15760161 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25350801 15760161 Do wynajęcia moduł biurowy 283 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość powiększenia lokalu. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na pięt...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 306 PLN (68 zł/m2)

12
-
283.76 m2
-
15739997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24945296 15739997 Do wynajęcia lokal 61 m.kw. w ścisłym centrum Warszawy. Idealny pod działalność typu fitness , szkołę tańca, itp. Budynek posiada recepcje i ochronę , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny.W tej cenie są koszty eksploat...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (74 zł/m2)

2
-
61 m2
-
15662243 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23495292 15662243 Lokal o powierzchni 100 m² w centrum Warszawy. Duży potencjał adaptacyjny – idealne zarówno na biuro, showroom, studio kreatywne czy działalność usługową. Wejście od ulicy. Wysokość: 4,5 m Trzy duże okna wychodzące na ulicę. Obecnie zaara...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 900 PLN (119 zł/m2)

6
-
100 m2
-
15646160 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23214934 15646160 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 49,41 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum). 2 pokoje. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 60 zł m2 netto + 30 zł m2 eks...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 964 PLN (60 zł/m2)

11
-
49.41 m2
-
15646158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23214932 15646158 Do wynajęcia lokal biurowy 27 M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro ).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. C...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 755 PLN (65 zł/m2)

11
-
27 m2
-
15662620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23504679 15662620 Do wynajęcia biuro (dostępne od zaraz) o powierzchni 65 m2 na I piętrze w budynku zlokalizowanym na granicy Ursusa i Piastowa. W lokalu są cztery pomieszczenia (3 pokoje i WC).Budynek posiada system monitoringu oraz jest zabezpieczony system Solid Se...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (62 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15646159 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23214933 15646159 Do wynajęcia biuro 33,53 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście). Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 65 zł m2 netto plus koszty energii elektrycznej, zużycia wody+ 34 zł...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 179 PLN (65 zł/m2)

11
-
33.53 m2
-
15646157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23214931 15646157 Do wynajęcia lokal biurowy 54 M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro ).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. C...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (50 zł/m2)

11
-
54 m2
-
15646155 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23214929 15646155 Do wynajęcia lokal biurowy 63 M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuch...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 780 PLN (60 zł/m2)

11
-
63 m2
-
15657055 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23423047 15657055 Lokal 252 m.kw. w centrum Warszawy, na poziomie -1 -piwnica z przeznaczeniem np. na: studio muzyczne, magazyn. sklep internetowy, sklep rowerowy, pracownię, drukarnię, warsztaty teatralne itp. Powierzchnia posiada 4 pomieszczenia, z czego 3 mają okn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 900 PLN (43 zł/m2)

11
-
252 m2
-
15662242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 23495293 15662242 Lokal w centrum Warszawy przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność rozrywkową, usługową oraz gastronomiczną (SISHA) !!!Wejście do lokalu jest z poziomu chodnikaLokal posiada duże witrynyBrak wspólnoty mieszkaniowejMożliwość całodobowego funkcjo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 020 PLN (45 zł/m2)

7
-
356 m2
-
15848230 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26935170 15848230 Do wynajęcia piętro w nowoczesnym budynku pod handel, usługi, gastronomię.Świetny punkt komunikacyjny.Parter 170 m2, duża narożna witryna, wysokość 3 m, 8 wejść.W okolicy wiele różnych usług i firm. Bardzo dobra lokalizacja przy przystankach autobus...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 975 PLN (75 zł/m2)

11
-
173 m2
2024