• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 154

13490323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 97591 13490323 Lokal użytkowy 73.5m2 na I piętrze z niezależnym wejściem bezpośrednio z ulicy.Duże witryny. Ekspozycja reklam na całe Rondo Wiatraczna.Lokal usytuowany w ciągu lokali handlowo-usługowych.Duży ruch pieszy i samochodowy.Największy węzeł komunikacyjny ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

997 000 PLN (13 565 zł/m2)

7
-
73.5 m2
2001
13472754 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 97467 13472754 Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację, zarówno w formie otwartej przestrzeni, jak i trad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 687 PLN (63 zł/m2)

11
-
187 m2
-
13458823 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 89154 13458823 Lokal biurowy w centrum Warszawy.DOSTĘPNA POWIERZCHNIA: 301,57 mkw Ilość pomieszczeń: 16 z możliwością podziału i stworzenia mniejszego modułu o powierzchniach: 198,80m2 (8 pok.), 243 m2 (10 pok.) III PIĘTRO . Budynek posiada recepcje i ochrone 24h ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 565 PLN (65 zł/m2)

12
-
301 m2
-
13414938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 88877 13414938 Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny, zlokalizowany w Warszawie . Obiekt składa się z 4 budynków oferujących powierzchnie magazynowe i biurowe. Doskonała dostępność komunikacyjna rejonu Okęcia sprawia, że pod względem logistycznym jes...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 967 PLN (20 zł/m2)

11
-
2350 m2
-
13395720 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 88704 13395720 Oferta najmu lokalu biurowego o pow. 46 m2 przy ul. Bakalarskiej.STANDARD BARDZO WYSOKI:- wysokość 3 m- podłoga – wykładzina dywanowa- sufit podwieszany modułowy- klimatyzacja (centralnie sterowane urządzenia klimatyzacyjne)- wszystkie okna otwierane...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 633 PLN (101 zł/m2)

1
-
46 m2
-
13259140 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 87911 13259140 Do wynajęcia lokal biurowy na Mokotowie blisko Metra !!Powierzchnia każdego piętra to 236 m2 ( dotyczy III, IV i V ), powierzchnia pierwszego piętra to 199 m2, udział w powierzchni wspólnej dla każdego piętra to 5 m2. W garażu znajdują się dwa pomie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 063 PLN (62 zł/m2)

11
-
520 m2
-
13147110 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 87314 13147110 Do wynajęcia moduł 7 pokojowy 89 m.kw. usytuowane na warszawskiej Woli. Powierzchnie biur od 26 do 40000 m.kw.m2 . Powierzchnia może być dowolnie zaaranżowana. Oprócz oferowanej powierzchni możliwe są dowolne inne powierzchnie biurowe.. Budynek wypos...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 940 PLN (60 zł/m2)

2
-
99 m2
-
13147075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 87310 13147075 Do wynajęcia biuro 17 m.kw. usytuowane na warszawskiej Woli. Powierzchnie biur od 12 do 200 m.kw.m2 . Powierzchnia może być dowolnie zaaranżowana. Oprócz oferowanej powierzchni możliwe są dowolne inne powierzchnie biurowe. Ochroną 247. Bardzo dobra ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 054 PLN (62 zł/m2)

11
-
17 m2
-
13104340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 87136 13104340 Do wynajęcia biuro 75 m.kw. - ( moduł 5 pokojowy)- usytuowane na warszawskiej Woli. Powierzchnie biur od 12 do 400 m.kw.m2 . Powierzchnia może być dowolnie zaaranżowana. Oprócz oferowanej powierzchni możliwe są dowolne inne powierzchnie biurowe.. Bud...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 650 PLN (62 zł/m2)

11
-
75 m2
-
13104334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 87124 13104334 Do wynajęcia biuro 162 m.kw. usytuowane na warszawskiej Woli. Moduł 5 pokojowy. Powierzchnie biur od 11 m.kw. do 400 m2 . Powierzchnia może być dowolnie zaaranżowana. Oprócz oferowanej powierzchni możliwe są dowolne inne powierzchnie biurowe.. Budyne...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 246 PLN (57 zł/m2)

11
-
162 m2
-
13056379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 86932 13056379 Do wynajęcia biuro usytuowane na warszawskiej Woli. Powierzchnia biura to 150 m2 . Powierzchnia może być dowolnie zaaranżowana. Oprócz oferowanej powierzchni możliwe są dowolne inne powierzchnie biurowe.. Budynek wyposażony w windę. Na parterze znaj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
150 m2
-
13051858 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 86910 13051858 Lokal biurowy na Pradze Południe .Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaja. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położenie tuż przy węźle komun...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

871 PLN (67 zł/m2)

11
-
13 m2
2000