• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 153

12550060 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 84653 12550060 Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację, zarówno w formie otwartej przestrzeni, jak i trad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

49 625 PLN (63 zł/m2)

11
-
794 m2
2019
12550083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 84645 12550083 Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację, zarówno w formie otwartej przestrzeni, jak i trad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 125 PLN (63 zł/m2)

11
-
66 m2
2019
12550064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 84644 12550064 Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację, zarówno w formie otwartej przestrzeni, jak i trad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 500 PLN (63 zł/m2)

11
-
264 m2
2019
12499204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 84555 12499204 Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację, zarówno w formie otwartej przestrzeni, jak i trad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 600 PLN (80 zł/m2)

11
-
83 m2
2019
14423610 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2733354 14423610 Lokal 306 m.kw. położony w samym centrum Warszawy. Lokal w pełni przystosowany do prowadzenia działalności hotelowej - całodobowa recepcja, winda, miejsca parkingowe zewnętrzne i monitoring i ochrona. Rozkład pomieszczeń (widoczny na planie) + łazien...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 375 PLN (60 zł/m2)

12
-
306.25 m2
-
14642989 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 154760 14642989 Czynsz za lokale a poziomie -1:- 45,00 złm2m-c (w tym koszty eksploatacyjne) + opłaty licznikowe => tylko cele magazynowe- 55,39 złm2m-c (w tym koszty eksploatacyjne) + opłaty licznikowe => działalność inna niż magazynowa.Kaucja: 2-miesięczna w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 680 PLN (55 zł/m2)

11
-
48.39 m2
-
14642882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 154731 14642882 Koszty eksploatacyjne: wg licznika.Kaucja dwumiesięczna w kwocie brutto.Czas trwania umowy najmu:-do 60 m2 minimum 1 rok.Miejsce parkingowe cena netto 165,00 zł.Cały obiekt ogrodzony, monitorowany i chroniony.Obiekt składa się z 8 budynków o wysokośc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 253 PLN (62 zł/m2)

11
-
36.35 m2
-
14642849 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 154726 14642849 Biura w Śródmieściu Warszawy.Elegancki charakter nadaje budynkowi nowoczesna fasada.. Budynek posiada windy. Całodobowa ochrona oraz system monitoringu zapewnia prywatność i bezpieczeństwo. Okolica obfituje w restauracje, sklepy i szereg punktów usł...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 988 PLN (72 zł/m2)

11
-
69 m2
-
14642848 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 154724 14642848 Biura w Śródmieściu Warszawy.Elegancki charakter nadaje budynkowi nowoczesna fasada.. Budynek posiada windy. Całodobowa ochrona oraz system monitoringu zapewnia prywatność i bezpieczeństwo. Okolica obfituje w restauracje, sklepy i szereg punktów usł...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

91 447 PLN (72 zł/m2)

11
-
1265 m2
-
14638261 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 153714 14638261 Biuro do wynajęcia położone na 1 piętrze o powierzchni 230 m² w niskim biurowcu.Budynek znajduje się na Pradze Południe w okolicach ul. Saskiej.Powierzchnia składa się z:- 2 sal konferencyjnych- dużej przestrzeni open space (14-16 stanowisk)- 2 łazi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (87 zł/m2)

11
-
230 m2
2017
14599258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 147832 14599258 Czynsz za lokale biurowe: netto 55,39 złm2m-c (w tym koszty eksploatacyjne) + opłaty licznikowe.Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto.Miejsce parkingowe netto 165 złm-c.Teren jest ogrodzony i przez całą dobę strzeżony przez aktywne systemy dozoru ele...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 084 PLN (55 zł/m2)

11
-
434.81 m2
-
14599240 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 147512 14599240 Czynsz za lokale biurowe: netto 55,39 złm2m-c (w tym koszty eksploatacyjne) + opłaty licznikowe.Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto.Miejsce parkingowe netto 165 złm-c.Teren jest ogrodzony i przez całą dobę strzeżony przez aktywne systemy dozoru ele...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 776 PLN (55 zł/m2)

11
-
50.12 m2
-