- Nieruchomości woj. Mazowieckie
Mieszkanie 3 pokojowe
- Pokoje3
- Łazienki1
- Powierzchnia 63m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 1 039 500 PLN
- Miasto-
- Rok budowy2024
Opis szczegółowy
Firma Derbin Nieruchomości z ogromną przyjemnością przedstawia Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m², położonego w nowoczesnym budynku z 2024 roku, w rejonie Nowodworów na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz imponującą przestrzenią ogrodową o łącznej powierzchni ponad 190 m² – rozwiązaniem niezwykle rzadko spotykanym na warszawskim rynku mieszkań.
Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o codziennym komforcie użytkowania i wykończone z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów oraz starannie dobranych rozwiązań technicznych. Użytkowane przez obecnych właścicieli przez około 14 miesięcy, dzięki czemu zarówno sam lokal, jak i jego wyposażenie pozostają w bardzo dobrym stanie. Większość urządzeń oraz elementów wyposażenia nadal objęta jest gwarancją producenta, a sam lokal pozostaje na gwarancji dewelopera.
Budynek stanowi część kameralnej inwestycji liczącej zaledwie 26 mieszkań. Teren osiedla jest ogrodzony, monitorowany oraz wyposażony w system kontroli dostępu, zapewniając mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i prywatności.
Wnętrze zostało urządzone w ponadczasowym stylu „japandi” z subtelnymi akcentami glamour. Wszystkie zabudowy wykonano na indywidualne zamówienie, dzięki czemu maksymalnie wykorzystano dostępną przestrzeń i zadbano o wygodę codziennego użytkowania.
Na powierzchni 63 m² zaprojektowano przestronny salon z częścią jadalnianą i wyjściem do głównego ogrodu, otwartą kuchnię, komfortową sypialnię z pojemną zabudową oraz toaletką, drugi pokój, który z powodzeniem może pełnić funkcję pokoju dziecięcego, gabinetu lub dodatkowej sypialni, a także łazienkę oraz funkcjonalny przedpokój.
Mieszkanie posiada dwustronny układ z ekspozycją północno-zachodnią od strony salonu i sypialni oraz południowo-wschodnią od strony drugiego pokoju, co zapewnia bardzo dobre doświetlenie wnętrz o różnych porach dnia.
Jednym z największych atutów nieruchomości są dwa ogrody o łącznej powierzchni ponad 190 m². (jeden z ogródków wymaga wyrównania terenu i posiania trawy).To rozwiązanie rzadko spotykane na warszawskim rynku mieszkań, łączące komfort życia w mieszkaniu z dużą, funkcjonalną przestrzenią zewnętrzną.
Główny ogród został kompleksowo zaprojektowany i dostosowany do codziennego użytkowania. Znajdują się w nim dwie strefy wypoczynkowe wykończone deską kompozytową oraz zróżnicowany teren przeznaczony pod trawnik i nasadzenia roślin ozdobnych i zimozielonych. Ukształtowanie terenu wykonano z wykorzystaniem palisady oporowej, co pozwoliło na funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni.
W prawej części ogrodu wykonano drugi taras kompozytowy na podbudowie betonowo-legarowej, na którym znajduje się przeszklona pergola z zadaszeniem o powierzchni ok. 15,75 m². Rozwiązanie pozwala na komfortowe korzystanie z tej części ogrodu przez większą część roku.
Niższy poziom ogrodu został przeznaczony na dodatkową strefę rekreacyjną z możliwością dalszej aranżacji, w tym miejsca pod basen, strefy wypoczynkowe lub przestrzeń zabaw. Całość wyposażono w automatyczny system nawadniania Rain Bird z czujnikiem deszczu oraz sterowaniem WLAN.
Drugi ogród stanowi kameralną przestrzeń przynależną do dodatkowego pokoju. Ma powierzchnię ok. 19 m² i został wykończony tarasem kompozytowym oraz nawierzchnią z płyt SBR.
Na szczególną uwagę zasługuje standard wykończenia nieruchomości. Mieszkanie zostało wyposażone w zabudowy stolarskie wykonane na wymiar, blaty z konglomeratu, wysokiej klasy armaturę renomowanych producentów oraz markowy sprzęt AGD. W kuchni zastosowano granitowy zlew z młynkiem oraz system odwróconej osmozy. Dodatkowym atutem jest indywidualnie zaprojektowana instalacja elektryczna z wyprowadzeniem do ogrodów.
Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym z trójfazowym przyłączem do ładowania samochodu elektrycznego.
NAJWAŻNIEJSZE DOPŁATY
Do ceny nieruchomości należy doliczyć:
• 55 000 zł – miejsce postojowe z przyłączem 3-fazowym do ładowania EV
• 65 000 zł – elementy zagospodarowania ogrodów, obejmujące:
- przeszkloną pergolę 15,75 m²
- tarasy z deski kompozytowej
- nawodnienie automatyczne Rain Bird
- palisady i przygotowanie terenu ogrodu
Jako agencja podpisujemy z Państwem umowę w celu jak najsprawniejszego przeprowadzenia transakcji, po skutecznym zakończeniu której rozliczamy się prowizyjnie.
Decydując się na zakup nieruchomości za pośrednictwem naszej agencji, zyskują Państwo gwarancję bezpiecznej transakcji objętej ubezpieczeniem OC. Oferujemy również bezpłatną pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania zakupu nieruchomości.
Pomimo iż nasi Doradcy przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze możliwa jest pełna weryfikacja danych przekazanych przez osoby trzecie. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego, lecz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu cywilnego. Dane zawarte w ogłoszeniu mogą ulec zmianie.
Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15925531
- Data publikacji: 7 lipca 2026 15:52 (2 godzin temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 3