- Nieruchomości woj. Mazowieckie
Mieszkanie 3 pokojowe
- Pokoje3
- Łazienki-
- Powierzchnia 53m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 900 000 PLN
- MiastoWarszawa
- Rok budowy1963
Opis szczegółowy
Po generalnym remoncie | 2 lub 3 pokoje | Widok na Pałac Kultury | Klimatyzacja | Muranów
Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,09 m² , z możliwością aranżacji zarówno układu 2-, jak i 3-pokojowego , zlokalizowane przy ul. Niskiej 12 na warszawskim Muranowie. Nieruchomość znajduje się na wyższym piętrze budynku otoczonego zielenią i oferuje wyjątkowy widok na panoramę Warszawy, w tym Pałac Kultury i Nauki .
To propozycja dla osób, które szukają mieszkania gotowego do wprowadzenia , z wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi, dopracowanymi detalami i świetną lokalizacją blisko centrum miasta.
NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:
• Możliwość aranżacji mieszkania jako 2 lub 3 pokoje
• Generalny remont - wymieniona instalacja elektryczna oraz przyłącza wodne
• Widok na Pałac Kultury i panoramę Warszawy
• Ekspozycja na wschód, zachód i północ - mieszkanie bardzo dobrze doświetlone
• Dębowy parkiet ułożony w klasyczną jodełkę
• Nowa kuchnia wykonana na wymiar wraz z nowym AGD
• Klimatyzacja z funkcją grzania
• Farby premium marki Flugger - najwyższa jakość wykończenia
• Dekoracyjny mural w kuchni wykonany z lnu z jedwabiem
• Świetna lokalizacja - zielony Muranów blisko centrum Warszawy
OPIS MIESZKANIA:
Mieszkanie o funkcjonalnym i komfortowym układzie pomieszczeń składa się z:
• pokoju 15,0 m²
• pokoju 10,1 m²
• kuchni / jadalni: 9.5 m²
• sypialni: 13,8 m²
• łazienki: 2,3 m²
• komunikacji / holu: 4 m²
• balkonu 1: 2,2 m²
Mieszkanie zostało wyremontowane z dużą dbałością o estetykę oraz jakość zastosowanych materiałów. Wnętrze utrzymane jest w eleganckiej, ponadczasowej stylistyce z wyraźnym naciskiem na naturalne materiały oraz spójność aranżacji.
Układ mieszkania pozwala na funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni zarówno jako komfortowe 2 pokoje z dużą częścią dzienną , jak i pełnoprawne mieszkanie 3-pokojowe .
Salon jest bardzo dobrze doświetlony dzięki dużym przeszkleniom oraz ekspozycji na wschód, zachód i północ , co zapewnia naturalne światło przez większą część dnia. Z pokoju dziennego prowadzi wyjście na balkon z widokiem na zieleń oraz panoramę miasta i Pałac Kultury .
Kuchnia została zaprojektowana od podstaw i wyposażona w nową zabudowę meblową wykonaną na wymiar . Zastosowano nowoczesne, ciemne fronty, nowe AGD oraz praktyczną zabudowę zapewniającą dużą ilość miejsca do przechowywania. Charakter wnętrza podkreśla dekoracyjny mural wykonany z lnu z jedwabiem - materiał jest zmywalny i odporny na codzienne użytkowanie.
W całym mieszkaniu zachowano oraz odrestaurowano dębowy parkiet ułożony w elegancką jodełkę . Ściany wykończono wysokiej klasy farbami Flugger .
Dodatkowym atutem jest klimatyzacja z funkcją grzania , zapewniająca komfort o każdej porze roku.
Łazienka wyposażona została w kabinę prysznicową oraz nową armaturę. Dodatkowym atutem są zabudowy stolarskie wykonywane na wymiar.
OPIS BUDYNKU:
Budynek z 1963 roku , wykonany został w technologii Rama H i zarządzany jest przez wspólnotę mieszkaniową .
Nieruchomość położona jest wśród dużej ilości zieleni, w charakterystycznej dla Muranowa przestronnej zabudowie zapewniającej prywatność oraz dobre doświetlenie mieszkań. Wokół budynku znajdują się liczne drzewa, tereny spacerowe oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe.
LOKALIZACJA:
Muranów to jedna z najbardziej cenionych części Śródmieścia - lokalizacja łącząca miejski styl życia z dużą ilością zieleni, spokojem oraz świetną infrastrukturą.
Ul. Niska 12 znajduje się w wyjątkowo wygodnym punkcie komunikacyjnym, jednocześnie zachowując kameralny charakter osiedla. Okolica wyróżnia się niską i średniowysoką zabudową oraz dużymi przestrzeniami pomiędzy budynkami, co zapewnia poczucie komfortu i prywatności.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, piekarnie, restauracje, kawiarnie, apteki oraz punkty usługowe. W okolicy dostępne są również szkoły, przedszkola, place zabaw oraz przychodnie.
Dużym atutem lokalizacji jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, takich jak:
• Ogród Krasińskich
• Park im. Jana Pawła II
• Skwer Willy’ego Brandta
• Pola Muranowskie
W kilka minut można dotrzeć również do centrum handlowego Arkadia , klimatycznych restauracji Starego Miasta czy biznesowego centrum Warszawy.
To lokalizacja idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję - dzięki centralnemu położeniu oraz dużemu zainteresowaniu najmem w tej części miasta.
KOMUNIKACJA:
Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami Warszawy.
W odległości kilku minut spacerem znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe zapewniające szybki dojazd do centrum, Woli, Żoliborza, Mokotowa oraz Bielan.
Dodatkowym atutem jest dogodny dostęp do stacji metra:
• Metro Dworzec Gdański
• Metro Ratusz Arsenał
Dojazd do ścisłego centrum miasta zajmuje około 10 minut .
W pobliżu znajdują się również:
• Dworzec Gdański
• trasy wylotowe S8
• ścieżki rowerowe
• stacje rowerów miejskich
Lokalizacja pozwala komfortowo poruszać się zarówno komunikacją miejską, samochodem, jak i rowerem.
INFORMACJE DODATKOWE:
Piwnica o powierzchni ok. 4 m² - płatna dodatkowo 30 000 zł (zakup obowiązkowy)
Czynsz administracyjny wynosi ok. 1 000 zł i obejmuje opłaty, zaliczki na wodę i ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz nieczystości, ochronę oraz administrację
Budynek wyposażony jest w windę
STAN PRAWNY:
Pełna własność z możliwością zakupu na kredyt hipoteczny.
Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta - serdecznie zapraszam do kontaktu.
Paweł Dąbrowa
Senior Premium Property Advisor
Adres email ukryty
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Informacje zawarte w ofercie uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Załączony plan nieruchomości jest poglądowy.
Agencja WHITE LION INVESTMENTS jest objęta obowiązkiem ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej. Posiadamy OC zgodne z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dn. 26.04.2019 r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami (Dz. U. z 2019 r., poz. 804).
Pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa.
Bierzemy odpowiedzialność za bezpieczeństwo przeprowadzanych przez nas transakcji.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895095
- Data publikacji: 19 maja 2026 16:07 (48 minut temu)
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 6 / 7
Mapa
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście ,
Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście
nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15895095
900 000 PLN
16 981 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 53m2
- Pokoje 3
- Rok budowy 1963
Opis - Mieszkanie
NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:
• Możliwość aranżacji mieszkania jako 2 lub 3 pokoje
• Widok na Pałac Kultury i panoramę Warszawy
• Dębowy parkiet ułożony w klasyczną jodełkę
• Nowa kuchnia wykonana na wymiar wraz z nowym AGD
• Klimatyzacja z funkcją grzania
• Dekoracyjny mural w kuchni wykonany z lnu z jedwabiem
OPIS MIESZKANIA:
• pokoju 15,0 m²
• pokoju 10,1 m²
• kuchni / jadalni: 9.5 m²
• sypialni: 13,8 m²
• łazienki: 2,3 m²
• komunikacji / holu: 4 m²
• balkonu 1: 2,2 m²