• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 331

15407755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam bezpośrednio ciche 3 pokojowe mieszkanie w odbudowanej po wojnie kamienicy w samym sercu Starego Miasta w Warszawie, ulica Kozia. 17861231 15407755 Mieszkanie gotowe do zakupu bezpośrednio od właściciela. 3 pokoje z kuchnią, łazienka z WC, przedpokój, rozkładowe. Wystawa okien na południe i na północ( kuchnia). Powierzchnia 62,4 m2. Ciche, wysokie na 320 cm, na parterze. Bez zadłużeń i roszczeń,...

Warszawa (Śródmieście), Stare Miasto Warszawy ul. Kozia

1 375 000 PLN (22 035 zł/m2)

3
1
62.4 m2
1897
15890038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Śródmieście | 3 pok. | Lokalizacja | 27867744 15890038 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pok.  mieszkanie w samym centrum Warszawy.Na 48 m2 składają się:- salon ok. 15,80 m² - kuchnia - 4,50 m² - sypialnia 1 - 10,00 m² - sypialnia 2 - 9,00 m² - przedpokój - 5,50 m² - łazienk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

3
1
48 m2
1972
15897017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27992460 15897017 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.5 m2 w doskonałej lokalizacji na warszawskim Powiślu na ul.Górnośląskiej położone na ostatnim 10 piętrze z balkonem i możliwością wynajęcia parkingu.To doskonała propozycja ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

925 000 PLN (19 892 zł/m2)

3
-
46.5 m2
1968
15897015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992462 15897015 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny wykonany w najwyższej jakości materiałów z gustem i poczuciem piękna oraz estetyki 2 pokojowy Apartament o powierzchni 80 m2 w doskonałej lokalizacji na warszawskim Powiślu.T...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 420 000 PLN (30 250 zł/m2)

2
-
80 m2
1938
15873201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27513577 15873201 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 4 pokojowy Apartament o powierzchni 72 metrów z wygodną loggią położony w idelanej lokalizacji tuż przy Parku na Powiślu w Warsz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 340 000 PLN (32 500 zł/m2)

4
-
72 m2
-
15839177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26744216 15839177 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy komfortowy apartament o powierzchni 49 metrów położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul.Fabrycznej na Powiślu.To idealna propozycja dla Singla lub Pary ceniącej jakość, komfort, funkcjon...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (26 939 zł/m2)

2
-
49 m2
2010
15870933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27447548 15870933 Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkowy, wykonany w najwyższej jakości materiałów z gustem i poczuciem estetyki, dający poczucie przestrzeni poprzez 3.5 wysokości 3 pokojowy Apartament o powierzchni 116 m2 , położony w doskonałej lokaliza...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (25 862 zł/m2)

3
-
116 m2
2000
15896195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjatkowe 2 pokoje blisko Łazienek 27972842 15896195 WYJĄTKOWE 2 POKOJE Z PANORAMICZNYM WIDOKIEM NA STOLICĘ – UL. BELWEDERSKA, MOKOTÓWZ przyjemnością prezentujemy słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy – przy ul. Belweder...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

998 000 PLN (22 943 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1968
15897988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28017371 15897988 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,47 m² położone w jednej z najbardziej cenionych części warszawskiego Śródmieścia na Muranowie przy ulicy Anielewicza 4.Lokal znajduje się na 3 piętrze w kameralnym, niskim budynku. Mieszkanie jest ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (17 484 zł/m2)

2
1
45.47 m2
1957
15870691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie 5 pokoi, taras, prestiżowy adres 27437749 15870691 Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie 101,65m2, piętro 45 z windą, w budynku z 1979 r. Śródmieście, Nowe Miasto. Gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny lub inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to:* salon z wyjściem na b...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 675 000 PLN (26 485 zł/m2)

5
-
101 m2
1979
15876222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowe 2 pokoje z ogródkiem w centrum 27532913 15876222 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50m2, parter8 z windą, w budynku z 2010r., Śródmieście Solec.Nowoczesne, stylowe, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* sa...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (27 000 zł/m2)

2
-
50 m2
2010
15828041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ładne, ciche trzy pokoje, garaż, super lokalizacja 26641454 15828041 Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 62m2, piętro 36 z windą w budynku z 2013 r., Śródmieście Muranów.Przestronne, słoneczne, gotowe do wprowadzenia się, w cenie sprzęt i wyposażenie, idealne dla rodziny, pary lub inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (25 000 zł/m2)

3
-
62 m2
2013