• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 35m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 850 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1970

Opis szczegółowy

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Zajęczej

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku

Rok budowy: 1970

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:
-dwóch pokoi,
-kuchni,
-łazienki,
-przedpokoju.

Mieszkanie własnościowe.

Parking-do dyspozycji mieszkańców dostępny jest ogólnodostępny parking.

OKOLICA
Ulica Zajęcza znajduje się na warszawskim Powiślu – jednej z najbardziej nowoczesnych i prestiżowych części Śródmieścia. Okolica łączy historyczny charakter dawnej Warszawy z nowoczesną zabudową, bliskością Wisły, bulwarów oraz Centrum Nauki Kopernik. To dobrze skomunikowane miejsce z licznymi restauracjami, kawiarniami i terenami spacerowymi, cenione za miejski klimat i dogodną lokalizację.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893536
  • Data publikacji: 15 maja 2026 16:22 (4 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 / 4

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście ,
BIURO PIÓREK HOUSE

BIURO PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX007
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15893536

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

850 000 PLN

24 286 zł/m2
Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

BIURO PIÓREK HOUSE

+48730173007

Główne cechy:

  • Powierzchnia 35m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1970

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku

Rok budowy: 1970

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 173 007, 530 835 079

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893536
  • Data publikacji: 15 maja 2026 16:22 (4 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1