• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 400

15407755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam bezpośrednio ciche 3 pokojowe mieszkanie w odbudowanej po wojnie kamienicy w samym sercu Starego Miasta w Warszawie, ulica Kozia. 17861231 15407755 Mieszkanie gotowe do zakupu bezpośrednio od właściciela. 3 pokoje z kuchnią, łazienka z WC, przedpokój, rozkładowe. Wystawa okien na południe i na północ( kuchnia). Powierzchnia 62,4 m2. Ciche, wysokie na 320 cm, na parterze. Bez zadłużeń i roszczeń,...

Warszawa (Śródmieście), Stare Miasto Warszawy ul. Kozia

1 375 000 PLN (22 035 zł/m2)

3
1
62.4 m2
1897
15859096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiżowy Nowy Świat 2 pok 42m2 kamienica 27164393 15859096 Prestiżowy adres w sercu Warszawy: Nowy Świat 41A. Potencjał inwestycyjny i biznesowyOferujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 42,08 m², położoną przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych ulic w Polsce. Lokalizacja ta łączy historyczn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

988 000 PLN (23 479 zł/m2)

2
1
42.08 m2
1956
15890654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882892 15890654 1-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. PróżnaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:- pokoju, - kuchni, - łazienki.Powierzchnia dodatkowa:- balkon, - piwnica.Mi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (22 857 zł/m2)

1
1
28 m2
1964
15645297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23196490 15645297 Wyjątkowe studio na sprzedaż – prestiżowa lokalizacja, historyczny klimat, nowoczesny komfort>Warszawa – Śródmieście, ul. Górnośląska (Powiśle)>Cena: 899 000 PLN>Studio 27 m2, w pełni wykończone i wyposażone w wysokim standardzie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (33 296 zł/m2)

1
1
27 m2
1926
15540350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20833275 15540350 Przestrzenne, dwustronne mieszkanie położone na Powiślu przy ul. Okrąg.Budynek z cegły żerańskiej, w środku ściany z cegły dziurawki, dzięki czemu mieszkanie jest ciche i ciepłe.Duży salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon zaprasza do spotkań i ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

986 000 PLN (21 435 zł/m2)

2
1
46 m2
1978
15753022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25183042 15753022 Na sprzedaż lokal użytkowy 113,1m² Warszawa Śródmieście , ul. ŻytniaOferujemy lokal użytkowy o powierzchni 113,1 m² w doskonałej lokalizacji w Warszawie Śródmieście, przy ul. Żytniej blisko Okopowej, na parterze budynku z 2000 roku. To miejsce idealn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 040 000 PLN (18 053 zł/m2)

1
-
113 m2
2000
15878765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27600306 15878765 Wyjątkowy lokal w historycznej kamienicy – ul. Bagatela, ŚródmieścieNa sprzedaż 4-pokojowy lokal o powierzchni 77,40 m², położony na parterze klimatycznej, przedwojennej kamienicy przy ul. Bagatela – w jednym z najbardziej prestiżowych rejonów Warsza...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (20 026 zł/m2)

4
-
77.4 m2
1928
15878162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27590271 15878162 Wyjątkowe mieszkanie w historycznej kamienicy – ul. Bagatela, ŚródmieścieNa sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,40 m², położone na parterze klimatycznej, przedwojennej kamienicy przy ul. Bagatela – w jednym z najbardziej prestiżowych rejo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (20 026 zł/m2)

4
-
77.4 m2
1928
15870590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27432732 15870590 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!! Szczegóły pod nr 884-884-151OKAZJA !!! IDEALNA INWESTYCJA W CENTRUM WARSZAWAY !!!Zapraszamy na prezentację bardzo ładnego mieszkania na ul. Widok w ścisłym Centrum Warszawy. Idealne zarówno na cele mieszkaniowe, i...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (21 255 zł/m2)

2
1
47 m2
1960
15868840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27392333 15868840 Do sprzedaży 2 pok na 5 piętrze ( brak windy )- funkcjonalne mieszkanie w kamienicy z końca XIXw. zlokalizowanej w centrum Śródmiescia przy ul. Marszałkowskiej ( przy Pl. Konstytucji )Idealna lokalizacja w centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 61 ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (19 672 zł/m2)

2
1
61 m2
1905
15857961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27137383 15857961 Do sprzedaży mieszkanie 2 pok pow 39m2 z balkonemMieszkanie składa 2 pok w amfiladzie + mały aneks sypialnywidnej kuchniŁazienka z WcHollMieszkanie do odświeżenia lub remontu i zmiany aranżacji według potrzeb nowego właścicielaBardzo dobra lokalizac...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (20 487 zł/m2)

2
1
39 m2
1962
15870504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27429453 15870504 Mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienicy z 1936 roku, wyposażonej w windę.Okna wychodzą zarówno na dziedziniec jak i na ulicę .Pokoje I, II, III → okna na północny - zachód (NW)Kuchnia → okna na południowy - wschód (SE)Składa się z:- salon:...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 649 000 PLN (19 988 zł/m2)

3
1
82.5 m2
1936