• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Mieszkanie 6 pokojowe

  • Pokoje6
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 149m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 422 414 PLN
  • MiastoPiaseczno
  • Rok budowy2026

Opis szczegółowy

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Villa Piaseczno: Prywatność, jakiej szukasz. Domowy komfort w cenie mieszkania.
Odkryj alternatywę dla zatłoczonych osiedli. Villa Piaseczno to elitarna, kameralna inwestycja składająca się z zaledwie 8 dwupoziomowych apartamentów. To idealny wybór dla osób, które pragną wolności, jaką daje własny dom, nie rezygnując z doskonałej komunikacji i miejskiej wygody.
Inteligentna przestrzeń, która adaptuje się do Ciebie
Kluczowym atutem lokali jest ich unikalna funkcjonalność. Dwupoziomowy układ pozwala na wyraźne oddzielenie strefy dziennej od prywatnej, a opcja aranżacji dwóch niezależnych wejść otwiera przed Tobą zupełnie nowe możliwości:
• Home Office Premium: Wydziel osobny gabinet z własnym wejściem dla klientów.
• Wielopokoleniowy komfort: Stwórz autonomiczną przestrzeń dla dorastającego dziecka lub seniora.
• Inwestycyjna elastyczność: Wykorzystaj potencjał dwóch niezależnych stref funkcjonalnych w jednym lokalu.
Standard i Wolność Finansowa
• Mieszkanie Bezczynszowe: Przejmij pełną kontrolę nad wydatkami. Brak administracji i stałych opłat czynszowych oznacza, że płacisz wyłącznie za realne zużycie mediów.
• Prywatna strefa relaksu: Do wybranych lokali przynależą ogródki – Twoja osobista enklawa zieleni.
• Bezpieczne parkowanie: Do każdego lokalu przypisane są 2 miejsca postojowe (w cenie 30 000 zł).
• Gotowość do aranżacji: Stan deweloperski z kompletem instalacji pozwala na wykończenie wnętrz dokładnie według Twojego gustu.
Oferta Specjalna: Przedsprzedaż -10%!
Skorzystaj z okazji i zarezerwuj swój apartament na preferencyjnych warunkach. Zyskać możesz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, wybierając lokal na etapie startu inwestycji.
Metraż: od 138,58 m²
Cena po rabacie -10%: (od 9.500 zł/m2)
Termin rozpoczęcia budowy: 02.2026 r. | Planowany odbiór: 02.2027 r.
Kontakt: XXXXX405,
Telefon: XXXXX405 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15836766
  • Data publikacji: 14 maja 2026 13:22 (10 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 6
  • Piętro: 2 / 3

Mapa

Mazowieckie, Piaseczno ,
Karol Bąk

Karol Bąk

+48XXXXXX405
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 6 pokojowe na sprzedaż - Piaseczno

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15836766

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 422 414 PLN

9 546 zł/m2
Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

Karol Bąk

+48781405405

Główne cechy:

  • Powierzchnia 149m2
  • Pokoje 6
  • Rok budowy 2026

Opis - Mieszkanie

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Inteligentna przestrzeń, która adaptuje się do Ciebie