• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Piaseczno

Znalezionych ofert: 47

15800908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DLA RODZINY I 4 POKOJE I DWUSTRONNE 26223570 15800908 INFORMACJE OGÓLNELokalizacja: Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 14Metraż: 57,8 m²Piętro: 2 z 4Rok budowy: 1977Stan prawny: Pełna własność z KWCena: 599.000 złCzynsz: 950 zł ( przy 5 osobach )OPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż wyjątkowe, przestronne 4-pok...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

599 000 PLN (10 328 zł/m2)

4
1
58 m2
1977
15893527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje do wprowadzenia balkon garaż 27913647 15893527 899 000 zł I 3 POKOJE 69,26 m2 I PIASECZNO JARZĄBKAPrzedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,26 m2, położone na czwartym piętrze w Budynku Prestige Tower.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

899 000 PLN (13 029 zł/m2)

3
2
69 m2
2014
15890496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27878599 15890496 Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 95,70 m, położone w budynku z 2001 roku. Lokal funkcjonalny i wygodny dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń.Rozkład pomieszczeń:Poziom I:duży, jasny salon z wyjściem na balkon, oddziel...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

835 000 PLN (8 789 zł/m2)

4
2
95 m2
2001
15870190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27422896 15870190 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,54 m², zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Pawiej, na kameralnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu Róż.Lokal znajduje się na 5. piętrze budynku. Mieszkanie jest idealne zarówno dla rodz...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

783 000 PLN (14 236 zł/m2)

3
1
55 m2
2016
15845201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26856726 15845201 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,75 m2, położone na parterze w kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Raszyńskiej w Piasecznie. Nieruchomość idealna zarówno dla pary, singla, jak i pod inwestycję na wynajem.Mieszkanie posiada bar...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

698 000 PLN (13 686 zł/m2)

2
1
51 m2
2006
15836766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26719649 15836766 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerVilla Piaseczno: Prywatność, jakiej szukasz. Domowy komfort w cenie mieszkania.Odkryj alternatywę dla zatłoczonych osiedli. Villa Piaseczno to elitarna, kameralna inwestycja składająca się z zaledwie 8 dwu...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 422 414 PLN (9 546 zł/m2)

6
-
149 m2
2026
15885468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27731646 15885468 Do sprzedaży mieszkanie o pow. blisko 49 m², położone na pierwszym piętrze w budynku z 2000 roku, na osiedlu Słowicza w Piasecznie.Mieszkanie jest jasne i słoneczne, odświeżone – dostępne od zaraz.Odrębna własność, jeden właściciel, czysta hipoteka....

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

610 000 PLN (12 551 zł/m2)

2
1
48.6 m2
2000
15853739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2/3 pokoje, ogród, 69m2, Jasińskiego 27056152 15853739 Sprzedaż 980 000 zł 69 m2 mieszkanie 2,3 pokoje ogródek Jasińskiego PiasecznoPrzedmiotem sprzedaży jest 2-3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kameralnego, 3 piętrowego budynku z 2020 roku, z 150 metrowym ogródkiem.Obecnie zaaranżo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

980 000 PLN (14 203 zł/m2)

3
1
69 m2
2020
15870065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27418619 15870065 Opiekun oferty:Bartosz Biernackitel. 602 101 602Jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.50m2 na Osiedlu Róż z miejscem postojowym w garażu podziemnym.Podstawowe informacje:Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego, dziesięciopię...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 050 000 PLN (15 441 zł/m2)

3
1
68 m2
2018
15858649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwustronne, rozkładowe 2 pokoje | 49 m² | balkon 27152764 15858649 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 1 piętrze w kameralnym budynku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni bez konieczności przeprowadzania remontu.Mieszkanie wyróżnia s...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

619 000 PLN (12 896 zł/m2)

2
1
48 m2
1999
15818088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwustronne mieszkanie z dwoma ogródkami 26640401 15818088 Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m², położone na granicy Piaseczna i Julianowa, przy ulicy Owocowy Sad, na parterze 2 piętrowego, kameralnego budynku.Dwustronna ekspozycja wschód zachód oraz dwa ogródki sprawiają, że przes...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

799 000 PLN (12 106 zł/m2)

3
1
66 m2
2013
15830402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26672777 15830402 Na sprzedaż bardzo przytulne, funkcjonalne mieszkanie położone w Piasecznie przy ul. Nefrytowej, tuż przy granicy z Warszawą – idealna propozycja dla rodziny z dzieckiem, która szuka spokoju, zieleni i jednocześnie świetnej komunikacji z miastem. Mie...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

790 000 PLN (11 907 zł/m2)

3
-
66.35 m2
1995