- Nieruchomości woj. Mazowieckie
2 pokoje - blisko SKM
- Pokoje2
- Łazienki1
- Powierzchnia 51m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 684 000 PLN
- MiastoWarszawa
- Rok budowy2019
Opis szczegółowy
Funkcjonalne, ciche mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w pobliżu stacji SKM Żerań.
Salon ma powierzchnię 18,74 m2, sypialnia 9,49 m2, kuchnia 10,61 m2, łazienka 4,45 m2, przedpokój - 6,9 m2.
Z salonu jest wyjście na balkon o powierzchni 4,45 m2.
Jest możliwość wyodrębnienia drugiej sypialni w miejscu kuchni.
Mieszkanie usytuowane jest 2 piętrze, okna wychodzą w kierunku zachodnim na ciche podwórko.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska, usytuowana na 2 piętrze budynku, płatna dodatkowo - 17 000 zł.
Budynek jest kameralny, 5 piętrowy. Osiedle jest zamknięte, jest ochrona i monitoring,
W pobliżu jest przystanek autobusowy, w odległości 900 m jest stacja SKM Żerań.
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15818511
- Data publikacji: 14 maja 2026 10:52 (14 godzin temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 2 / 5
Mapa
Mazowieckie, Warszawa, Białołęka ,
Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Białołęka
nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15818511
684 000 PLN
13 412 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 51m2
- Pokoje 2
- Łazienki 1
- Rok budowy 2019
Opis - 2 pokoje - blisko SKM
Z salonu jest wyjście na balkon o powierzchni 4,45 m2.
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15818511
- Data publikacji: 14 maja 2026 10:52 (14 godzin temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 2 / 5