• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 13 749

15688449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23989439 15688449 Mieszkanie dwupoziomowe 90.86m na 67 piętrze w bloku z 2018 roku.Rozkład mieszkania :- pokój dzienny- dwie sypialnie- kuchnia w aneksie- dwa balkony - dwie łazienki- garderoba.Mieszkanie do odświeżenia . Stan techniczny dobry.Kuchnia umeblowana .Klim...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 777 000 PLN (19 558 zł/m2)

3
2
90.86 m2
2018
15677346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23787766 15677346 Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 20 m, 5 piętro w bloku z 1988 roku.Mieszkanie o powierzchni 20 m2.Mieszkanie do remontu.Łazienka glazura, terakota.Okna PCV.Czynsz administracyjny wynosi 400zł.Mieszkanie własnościowe.PARKING- ogólnodostępny.OKOLIC...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 000 PLN (22 500 zł/m2)

1
1
20 m2
1988
15662596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23504676 15662596 Dom znajdujący się na działce przeznaczony do rozbiórki posiada zabudowę 90m.Działka budowlana położona w bardzo dobrej lokalizacji przy głównej ulicy, tuż obok siedziba TVN.Świetna działka również na inwestycje,wybudowanie biurowca,hotelu -pensjonat...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 000 PLN (55 556 zł/m2)

8
-
90 m2
-
15662002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23493446 15662002 Dom jest szczytowym segmentem w zabudowie szeregowej, położony jest w bardzo atrakcyjnej części Bielan – Marymont Kaskada.W 2008 roku budynek przeszedł generalny remont:- Docieplenie ścian (łącznie ze ścianami piwnic) 15 cm styropian.- Docieplenie p...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 000 PLN (11 069 zł/m2)

8
-
262 m2
-
15645006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23193241 15645006 Na sprzedaż: Nowoczesny dom „pod klucz” 150 m² zlokalizowany w otulinie lasu. Lokalizacja: Radzymin Powierzchnia domu: 150 m² Powierzchnia działki: 494 m² Cena: 1 790 000 PLN Rynek pierwotny – oferta bezpośrednio od dewelopera✨ Komfort, design i...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 790 000 PLN (11 933 zł/m2)

5
-
150 m2
2025
15643473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23138392 15643473 Do sprzedania działka 1250 m2 położona w miejscowości Dębinki. Jest możliwość zakupu dwóch działek o takiej samej wielkości położonych obok siebie Działka jest w studium zagospodarowania przestrzennego z oznaczeniem MU Działka ma wydane warunku zabud...

Dębinki (Mazowieckie, gm. Zabrodzie)

135 000 PLN

-
-
1250 m2
-
15621375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22626001 15621375 Działka leśna o powierzchni 13 500 m² przy ulicy Mazowieckiej, bardzo blisko głównej trasy Trakt Brzeski; działka w ostatnim planie zagospodarowania przestrzennego obowiązującego do 2003 r. oznaczona D3.USZL.Świetna lokalizacja, dojazd drogą asfaltow...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 775 000 PLN

-
-
13500 m2
-
15621033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22615844 15621033 Do sprzedania działka budowlana w Markach .Plan zagospodarowania .Przeznaczenie terenu: tereny zabudowy mieszkaniowo - usługowejPrzeznaczenie podstawowe: Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna we wszystkich formach, to jest : wolnostojąca, bliźniacza i ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

5 037 500 PLN

-
-
2015 m2
-
15617865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22551448 15617865 Działka o powierzchni 1046 m², położona w cichej i spokojnej okolicy w Nowym Dworze Mazowieckim .Przybliżone wymiary działki to 28 x 36 m. Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy, co zapewnia prywatność i spokój, z dala od miejskiego zgiełku. D...