• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 13 750

15813648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26563211 15813648 Działka budowlana, powierzchnia 2700 m2, wymiar 14 m na 190 m.Działka objęta MPZP: 5.MN-U ustala się:1) przeznaczenie terenów:a) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,b) zabudowa usługowa;2) zasady ochrony i kształtowania ładu przestrzennego, kształto...

Janówek Drugi (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

900 000 PLN

-
-
2700 m2
-
15813663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26563208 15813663 Działka budowlana , powierzchnia 2362 m². Nieruchomość położona w kompleksie nowej zabudowy. Cisza-otulina Lasów Państwowych.Prąd i wodociąg na sąsiednich działkach. Możliwość postawienia bliźniaczej zabudowy.Do sprzedaży inne działki sąsiednie .Za...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

800 000 PLN

-
-
2362 m2
-
15762291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25401910 15762291 Działka budowlana. o powierzchni 2179 m2. Połozona jest przy samym Lesie Kabackim od strony PowsinaSzerokość ok 33 m, długość ok 70 m.Działka przy drodze asfaltowej.Przy działce prąd. 1) przeznaczenie terenu wg zapisów MPZP 5MN.Zamieszczona oferta n...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 571 800 PLN

-
-
2338 m2
-
15829846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646689 15829846 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,98 m, parter w 4-piętrowym bloku z 1998 roku.Rozkład mieszkania :- pokój dzienny- kuchnia - sypialnia- łazienka- balkon.Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Mieszkanie w stanie technicznym dobrym , do od...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (19 208 zł/m2)

2
1
49.98 m2
1998
15813655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26563205 15813655 Działka budowlana , powierzchnia 1792 m². Nieruchomość położona w kompleksie nowej zabudowy. Cisza-otulina Lasów Państwowych.Prąd i wodociąg na sąsiednich działkach. Możliwość postawienia bliźniaczej zabudowy.Do sprzedaży inne działki sąsiednie .Za...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

613 000 PLN

-
-
1792 m2
-
15813639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26563201 15813639 Powierzchnia mieszkania 54.5m2 , 4 pokojowe , na 4 ostatnim piętrze.Rozkład mieszkania :- 4 oddzielne pokoje (duża możliwość zmiany układu mieszkania)- oddzielna, widna kuchnia- duży korytarz- łazienka- balkon.Do mieszkania przynależy piwnica 6m2.Lok...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (14 661 zł/m2)

4
1
54.5 m2
1969
15813662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26563199 15813662 Dziaka o powierzchni 2763m2 inwestycyjno-przemysłowa z budynkami gospodarczymi plus stodoła (brak planu zagospodarowania).Na działce znajdują się przyłącza takie jak; woda , prąd, gaz. Działka posiada dwie drogi dojazdowe...jedna wojewódzka asfaltowa...

Kozerki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 105 200 PLN

-
-
2763 m2
-
15805830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26318369 15805830 Dom na Osiedlu Młodych w Wyszkowie.Nieruchomość użytkowana zaledwie przez rok od wybudowania.Całość wykończona z najwyższej jakości materiałów. Zastosowano nowoczesne rozwiązania Smart Home, umożliwiające zdalne sterowanie elementami wyposażenia domu...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

1 100 000 PLN (4 297 zł/m2)

6
2
256 m2
2020
15800240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26210341 15800240 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 117 m, 1 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2005 roku.Kompleks jest chroniony 247.Mieszkanie składa się z :- przestronnego połączonego z tarasem salonu, wyposażonego w klimatyzację- korytarz łączący kuch...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (22 222 zł/m2)

3
1
117 m2
2005
15791701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25998005 15791701 Ogłoszenie tylko w naszej Agencji!Więcej informacji 884 884 159Do sprzedania działka o powierzchni 2 418 m2 położona na Białołęce przy ulicy Białołęckiej. Działka w kształcie prostokąta o długości 162 m i szerokości 14,6 m. Podłączony prąd i gaz a wo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN

-
-
2418 m2
-
15699906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24178622 15699906 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,90 m, 1 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 2001 roku.Osiedle zamknięte i strzeżone.Bezpośrednio z osiedla prowadzi furtka do najpiękniejszego warszawskiego parku Skaryszewskiego, wyjście na al. Wedla.Mieszkani...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (18 263 zł/m2)

2
1
44.9 m2
2001
15688449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23989439 15688449 Mieszkanie dwupoziomowe 90.86m na 67 piętrze w bloku z 2018 roku.Rozkład mieszkania :- pokój dzienny- dwie sypialnie- kuchnia w aneksie- dwa balkony - dwie łazienki- garderoba.Mieszkanie do odświeżenia . Stan techniczny dobry.Kuchnia umeblowana .Klim...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 777 000 PLN (19 558 zł/m2)

3
2
90.86 m2
2018