• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 13 751

15813650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26563195 15813650 Do sprzedania działki budowlane, zlokalizowane w miejscowości Łubna w gminie Góra Kalwaria.Powierzchnia: 1 działka 1 606m2, 2 działka 828m2 (sprzedaż tylko razem 2434m2).Wymiary: ok. 25m x 102m - prostokąt.Dojazd: działka posiada dwa dojazdy.(główna ...

Łubna (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

793 100 PLN

-
-
2266 m2
-
15808606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26400152 15808606 Dom wolnostojący o powierzchni 430 m², 14 pokoi, wybudowany w 2004 roku.Działka 640 m²+ 600 m² działki w użytkowaniuBudynek w stanie do zamieszkania.Ogrzewanie gazowe.Materiał budowy: cegła.Dojazd: asfalt.Ogrodzenie: drewniane.Media: woda, kanalizacj...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 750 000 PLN (11 047 zł/m2)

12
-
430 m2
2004
15792896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26027075 15792896 Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w dziewięciopiętrowym budynku .Lokal o powierzchni 36 m² .Stan techniczny do remontu.Ekspozycja jednostronna.Rozkład pomieszczeń:- kuchnia ciemna- pokój dzienny- sypialnia - łazienka- balkon francuski .Do lo...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

540 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15791468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25992924 15791468 Do sprzedania cicha , ładnie położona działka budowlana - 1303 m2 w Dobczynie. Tylko kilometr od stacji kolejowej!-- 25 minut pociągiem do Warszawy Wileńskiej. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 67 m na 19.5 m. Dojazd do działki ...

Dobczyn (Mazowieckie, gm. Klembów)

359 000 PLN

-
-
1303 m2
-
15774156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25647224 15774156 Na sprzedaż działka z aktualnym pozwoleniem na budowę na do jednorodzinny dwulokalowy - Willa Julia 5 - projekt firmy Archon. Doskonała inwestycja dla 2 rodzin, kuzynów, znajomych, również inwestora.Dom z dwustronnym, niezależnym dojazdem, z możliwoś...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN

-
-
1130 m2
-
15718048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24545259 15718048 Działka Leśno-Budowlana. Działka jest położona w Strzeniówce, gm. Nadarzyn, powiat Pruszkowski. Powierzchnia działki to 2000mkw. Działka w kształcie trapezu o szerokości od drogi 20 m.Dojazd jest szutrowy (droga gminna). W pobliżu :1.Szkoła Podstawow...

Strzeniówka (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

765 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15845941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26872661 15845941 Mieszkanie o powierzchni 45,8 m² znajduje się na trzecim piętrze w bloku.Stan techniczny mieszkania do odświeżenia - remontu , w zależności od bieżących potrzeb przyszłego nabywcy .Ostani remont mieszkania wykonany był 10 lat temu : wymieniono okna, ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (17 904 zł/m2)

3
1
45.8 m2
1978
15829705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643815 15829705 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze 9- piętrowego budynku z lat 60.Na powierzchni 44 m2 znajduje się:- salon z otwartą kuchnią i wyjściem na loggię, - sypialnia, - łazienka z kabiną prysznicową, - garderoba- przedpokój.Niedawno zakończo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

930 000 PLN (21 136 zł/m2)

2
1
44 m2
1960
15813668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26563216 15813668 Działka z warunkami zabudowy ( dla 2 domów jednorodzinnych możliwość podziału działki ) w miejscowości Czarna gm. Wołomin. Działka o powierzchni 2264 m2 z możliwością podłączenia prądu ,wody . W pobliżu szkoła, przedszkole sklep oraz przystanek. Bar...

Czarna (Mazowieckie, gm. Wołomin)

930 000 PLN

-
-
2264 m2
-
15813660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26563214 15813660 Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną nieruchomość na Bemowie w Warszawie Na działce usytuowane się 2 budynki: biurowo-magazynowy oraz biurowo-mieszkalny. Budynek biurowo-magazynowy (ul. Połczyńska 93) posiada powierzchnię użytkową 627 m2.Budynek b...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 000 PLN (8 141 zł/m2)

1
-
2334 m2
1996
15813648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26563211 15813648 Działka budowlana, powierzchnia 2700 m2, wymiar 14 m na 190 m.Działka objęta MPZP: 5.MN-U ustala się:1) przeznaczenie terenów:a) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,b) zabudowa usługowa;2) zasady ochrony i kształtowania ładu przestrzennego, kształto...

Janówek Drugi (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

900 000 PLN

-
-
2700 m2
-
15813663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26563208 15813663 Działka budowlana , powierzchnia 2362 m². Nieruchomość położona w kompleksie nowej zabudowy. Cisza-otulina Lasów Państwowych.Prąd i wodociąg na sąsiednich działkach. Możliwość postawienia bliźniaczej zabudowy.Do sprzedaży inne działki sąsiednie .Za...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

800 000 PLN

-
-
2362 m2
-