• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 13 750

15461089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19077857 15461089 działka 1390m2 położona w Chotomowie, 1,5 km od stacji PKP Chotomów. Działka przeznaczona pod zabudowęjednorodzinną, rezydencyjną, wolnostojącą. Warunki zabudowy są określone w MPZP. Powierzchnia biologicznie czynna 75%Idealna wielkość działki: 27mx...

Chotomów (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

760 000 PLN

-
-
1490 m2
-
15454760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18947049 15454760 Działka budowlana na którą wydano Warunki Zabudowy. Teren wyłączony z produkcji rolniczej.WZ na postawienie bliźniaka.Media: Przyłącze prądu. Podpisana umowa na przyłącze gazowe (lipiec 2022). W trakcie opracowywany jest projekt poprowadzenia wodoci...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15433430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18433678 15433430 Do sprzedania bardzo atrakcyjna kawalerka położona w samym centrum Warszawy z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy i min. Stadion Narodowy przy ul. Tamka na Powiślu.Mieszkanie usytuowane jest na 12 piętrze 17 piętrowego budynku.Mieszkanie o łąc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (24 627 zł/m2)

1
1
26.8 m2
1965
15420772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 18158732 15420772 Do sprzedaży działka o powierzchni 1521 m2 położona w Nowym Prażmowie gmina Prażmów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 26 na 58 m. Dojazd do działki drogą utwardzoną (400 m od asfaltowej) i 50 metrów drogą utwardzono-polną. Media - prąd i ga...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

130 000 PLN

-
-
1521 m2
-
15420387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 18143936 15420387 Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 w gminie Puszcza Mariańska w miejscowości Wycześniak. Działki o przeznaczeniu rekreacyjnym z nikłymi szansami na pojawienie się, w przyszłym planie ogólnym, możliwości budowy domu mieszkalnego. Brak MPZP. Ni...

Wycześniak (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

99 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15888056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27801776 15888056 WIĘCEJ INFORMACJI 884 884 159Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Zaborówku, gmina Leszno. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach - szerokość 22 m (w ten rozmiar należy wliczyć 5 m służebności od strony wschodniej) x długość 49...

Zaborówek (Mazowieckie, gm. Leszno)

180 000 PLN

-
-
918 m2
-
15699962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24178625 15699962 Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 39 m, 4 piętro w kamienicy bez windy.Kamienica zbudowana w latach 4050 jako plomba. Mieszkanie do odświeżenia , remontu.Okna PCV.Łazienka z kabiną prysznicową.Rozkład mieszkania :- Pokój z kuchnią- łazienka- przedp...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (22 051 zł/m2)

1
1
39 m2
1950
15694508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24086780 15694508 Działka przy głównej drodze asfaltowej prąd, woda i internet w drodze . Okolica piękna tylko 50 metrów do rzeki Wkry. Działka objeta MPZP. pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinnąDo pkp, szkoły, apteki i sklepu zaledwie 3km . Cisza i spokój bez sąsiad...

Lelewo (Mazowieckie, gm. Nasielsk)

202 800 PLN

-
-
1560 m2
-
15692322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24040681 15692322 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m, 2 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2022 roku.Budynek posiada 30 lokali, recepcję, miejsca parkingowe dla gości, monitoring oraz stację ładowania samochodów elektrycznych. Mieszkanie jest w pełni ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (23 421 zł/m2)

2
1
38 m2
2022
15691518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24018419 15691518 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 2 piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym budynku z 2023 roku (winda). Inwestycja wykonana w technologii tradycyjnej (cegła).Mieszkanie w stanie deweloperskim – idealne do...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (12 817 zł/m2)

3
1
60 m2
2023
15687326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23962786 15687326 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m, parter w bloku z 1950 roku.Dużo zieleni wokół, blisko wszystkie sklepy, szkoły, park Skaryszewski (vis a vis), poczta, apteka, 8 minut do Centrum. Z przodu i z tyłu miejsce na ogródek.Mieszkanie po remoncie k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

818 000 PLN (17 042 zł/m2)

2
1
48 m2
1950
15664814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23563911 15664814 Działka w miejscowości Trzciany, gm. Jabłonna.Działka położona w malowniczym miejscu - w otulinie lasu i niedaleko jeziorka (900 m do szerokiej plaży)Jest to idealna propozycja dla osób chcących mieszkać się na uboczu, w pobliżu terenów zielonych.Dzi...

Trzciany (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

320 000 PLN

-
-
1500 m2
-