• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 13 747

15579369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21745094 15579369 Do sprzedania działka o powierzchni 1446 m2 położona w miejscowości Żelechów, gmina Żabia Wola. Działka w kształcie pięciokąta. Dojazd do nieruchomości dobrze utwardzoną drogą gminną. Media: prąd, woda (w planach gaz, oświetlenie uliczne). Działka og...

Żelechów (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

490 000 PLN

-
-
1446 m2
-
15577176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21692067 15577176 Do sprzedania działka o powierzchni 1132 m2, położona w Zaborówku gmina Leszno. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 40 m (w tym służebność drogowa od strony zachodniej) na 28 m. Dojazd do działki (od ulicy Stołecznej) 600 m drogą utwardzoną i ...

Zaborówek (Mazowieckie, gm. Leszno)

293 000 PLN

-
-
1132 m2
-
15573936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21620659 15573936 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,35 m, 2 piętro w 2-piętrowym bloku.Na osiedlu znajduje się dużo terenów zielonych , place zabaw dla dzieci , boisko, siłownia oraz miejsca do rekreacji i wypoczynku. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju , - ła...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

677 000 PLN (15 617 zł/m2)

2
1
43.35 m2
1986
15572574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21589991 15572574 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2065 m2 w grodzisku Maz na granicy z Milanówkiem.Działka przy utwardzonej drodze prywatnej z udziałami w cenie.Działka o szerokości od drogi prywatnej ok 36,5 m x ok 56 m.W bliskiej odległości od działki ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

555 000 PLN

-
-
2065 m2
-
15570762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21550653 15570762 Dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej, centralnej lokalizacji - przy ulicy Żelaznej, w bliskiej odległości od Złotych Tarasów Świetna komunikacja : blisko metro, przystanki tramwajowe i autobusowe. Tuż obok kawiarnie, restauracje, liczne sklepy i punk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (15 897 zł/m2)

2
1
39 m2
1972
15564776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 21441819 15564776 Komfortowy 5-pokojowy apartament o powierzchni 122,8 m znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Łuckiej na ostatnim piętrze w 10-piętrowym budynku z 1997 roku z windą i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Jest to jedyny apartament na pi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 999 000 PLN (24 422 zł/m2)

5
2
122.8 m2
1997
15562932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21386244 15562932 Działka w cichej zielonej okolicy. Działka znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych położonych na granicy Warszawy i Jabłonny, które otoczone jest z dwóch stron lasami. Bliskość lasów i liczne tereny zielone oferują codzienny kontakt z florą i ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN

-
-
1562 m2
-
15548446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20912873 15548446 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1100 m2 w Żółwinie na granicy z Podkową Leśną.Działka przy prywatnej drodze utwardzonej (wysypana tłuczniem) z udziałami w cenie.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 25 m x ok 43 m.Na d...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 342 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15533773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20682224 15533773 Do sprzedania działka 905 m2 z domkiem (zamieszkały) ok 51 m2 w Grodzisku Maz. (Łąki).Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi 54,5 m x ok 16,5 m.Działka ogrodzona przy gminnej drodze asfaltowej.Na działce domek parterowy z lat 60 tych o ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

550 000 PLN (10 784 zł/m2)

1
1
51 m2
1960
15533116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20665254 15533116 Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka o powierzchni 1100 m w Łępicach pod Pułtuskiem.Bardzo atrakcyjna rozwijająca się okolica z ogromnym potencjałem.Na sprzedaż są 3 działki, każda o powierzchni 1100, przy zakupie łącznym cena jest do negocjacji.N...

Łępice (Mazowieckie, gm. Pokrzywnica)

109 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15528201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 20558520 15528201 Piękna działka LSR z możliwością zabudowy. Uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania. Działka w leśnym zakątku w części rezydencjonalnej Wolicy - w Parku Krajobrazowym. W pobliżu nowa zabudowa willowa . Media w drodze - gaz , prąd , woda. Dojazd do...

Wolica (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

950 000 PLN

-
-
1790 m2
-
15505905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20066330 15505905 Nowy apartament położony na ekskluzywnym osiedlu Apartamenty Solipska, zrealizowanym przez renomowanego dewelopera Dom Development. Kameralne osiedle wyróżnia się niską, 3-piętrową zabudową, która tworzy wyjątkową atmosferę w niedalekiej odległości o...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

838 000 PLN (23 539 zł/m2)

2
1
35.6 m2
2023