• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 610

15286569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14771816 15286569 Dom z działką położony w strategicznej lokalizacji przy głównej drodze z Warszawy na działki. Lokal funkcjonuje obecnie jako sklep ogrodniczy, jednak ze względu na położenie tuż przy głównej drodze może tam być prowadzona każda inna działalność skier...

Rynia (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

799 000 PLN (6 146 zł/m2)

11
-
130 m2
2008
14627536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 151929 14627536 Przedmiotowa nieruchomość składa się z dwóch budynków wolnostojących dwukondygnacyjnych, odpowiednio o powierzchni zabudowy 431 m kw. i 567 m kw., posadowionych na działce gruntu o powierzchni 6000 m kw.Pierwszy budynek został oddany do użytkowania w...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

10 000 000 PLN (7 949 zł/m2)

11
-
1258 m2
2008
13544097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 97921 13544097 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Budynek hotelowo-gastronomiczny z zapleczem mieszkalnym, czterokondygnacyjny, bez podpiwniczenia.Na parterze: sala bankietowa, zaplecze kuchenne, pomieszczenia sanitarne, gospodarcze oraz oranżeria. Na pi...

Okuniew (Mazowieckie, gm. Halinów)

1 800 000 PLN (1 000 zł/m2)

11
-
1800 m2
2000
13544188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 97926 13544188 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Budynek usługowo-mieszkalny wykorzystywany obecnie w celach hotelowych (hotel robotniczy).Nieruchomość mieści się w Okuniewie, gmina Halinów. Budynek dwupiętrowy. Na parterze i pierwszym piętrze znajduje ...

Okuniew (Mazowieckie, gm. Halinów)

1 200 000 PLN (1 051 zł/m2)

11
-
1142 m2
-
15893500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913252 15893500 Lokal inwestycyjny z Żabką, nowe budownictwo Miasteczko UrsusNa sprzedaż lokal usługowy z najemcą: umowa najmu z siecią Żabka Polska. ✔ Sklep działa od stycznia 2024 ✔ Najemca Żabka Polska ✔ Umowa najmu 10 lat✔ Narożnik, duże witryny✔ ul. Habich...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (18 280 zł/m2)

1
-
93 m2
2024
15893491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913230 15893491 Sklep Żabka na Pradze, niedaleko Placu Konesera. Na sprzedaż lokal usługowy z najemcą: umowa najmu z siecią Żabka Polska. ✔ Najemca Żabka Polska ✔ Umowa najmu 10 lat✔ Bezpieczne wyjście✔ Dodatkowe zabezpieczenia w umowie✔ Umowa w EUROW bardzo do...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 225 300 PLN (18 700 zł/m2)

1
-
119 m2
2025
15893507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913247 15893507 Lokal inwestycyjny z salonem urody, nowe budownictwo Miasteczko UrsusNa sprzedaż lokal usługowy inwestycyjny z najemcą: umowa najmu z profesjonalnym salonem urody – konceptem beauty & personal care, specjalizującym się w zaawansowanej pielęgn...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (20 625 zł/m2)

1
-
48 m2
2024
15893496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913243 15893496 Otwarta w 2024 Żabka w nowym budownictwie na WilanowieDziałający do 2024 roku sklep z historią – sprawdzony lokal usługowy w funkcjonującym otoczeniu, z najmem, ruchem i potencjałem dalszego wzrostu wartości.Na sprzedaż lokal usługowy z najemcą: umow...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 387 450 PLN (20 530 zł/m2)

1
-
165 m2
2024
15893506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913229 15893506 Atrakcyjny parterowy lokal usługowy na sprzedaż w Śródmieściu. Parametry oferty:- Powierzchnia lokalu: 100 m2,- Lokal wynajmowany przez Żabka Polska,- Umowa podpisana na okres 10 lat, - Wszystkie opłaty licznikowe, wywóz nieczystości po stronie Najem...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 000 PLN (43 000 zł/m2)

1
-
100 m2
2021
15893502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913254 15893502 Lokal inwestycyjny z cukiernią, nowe budownictwo Miasteczko UrsusNa sprzedaż lokal usługowy z najemcą.✔ Sklep działa od stycznia 2024 ✔ Najemca Żabka Polska ✔ Umowa najmu 5 lat✔ W ciągu lokali usługowychW bardzo dobrym punkcie Miasteczka Ursus, d...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (15 690 zł/m2)

1
-
58 m2
2024
15893497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913253 15893497 Warszawa – sprzedam lokal usługowy z najemcą w Śródmieściu, tuż obok Placu Konstytucji.✔ stabilny najemca od 2018 roku✔ czynsz najmu ponad 22.000 netto miesięcznie + opłaty✔ lokal tuż obok Placu Konstytucji (prostopadła ulica)✔ lokal na parterze (z c...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 747 181 PLN (29 670 zł/m2)

1
-
160 m2
-
15893505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913248 15893505 Lokal inwestycyjny z salonem hair & beauty, nowe budownictwo Miasteczko UrsusNa sprzedaż lokal usługowy z najemcą: umowa najmu z profesjonalnym konceptem hair & beauty, łączącym usługi fryzjerskie, koloryzację i zaawansowaną pielęgnac...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (20 714 zł/m2)

1
-
42 m2
2024