• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 614

15136902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowa kamienica w samym centrum 10694326 15136902 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMKERCYJNE Do sprzedania dochodowa trzy kondygnacyjna kamienica w samym centrum miasta o łącznej powierzchni 602,39 m2,w super lokalizacji.W całym obiekcie, na dwóch kondygnacjach znajduje się 15 mieszkań o pow.od 18-64 m2.,plu...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 011 950 PLN (5 003 zł/m2)

11
-
602 m2
-
14707086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super lokal w centrum 6161 14707086 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE SUPER INWESTYCJA.!!!!Na sprzedaż lokal w centrum Radomia o powierzchni 311,97 m2, z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności: biura, handel, usługi, gabinety medyczne, kancelarie adwokackie i  itp.Na ww powierzch...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 871 820 PLN (6 019 zł/m2)

10
-
311 m2
-
14527947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedania piękny lokal usługowy 5627 14527947 UWAGA!!!Do sprzedania lokal handlowo-usługowy o powierzchni 45,84 m2 w pięknym dwupiętrowym nowo wybudowanym obiekcie.  Lokale znajdują się na drugim  piętrze.Na tej samej kondygnacji jest też drugi lokal do kupienia o pow.23,81 m2Obiekt uzbrojony je...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

206 280 PLN (4 584 zł/m2)

1
-
45 m2
2015
15798513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26172710 15798513 Miejsce parkingowe w hali garażowej Warszawa ul. Książkowa (zamknięte osiedle)Na sprzedaż oferuję miejsce parkingowe w wielopoziomowej hali garażowej zlokalizowanej na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy ul. Książkowej. Garaż wyposażony jest w szlab...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 000 PLN (3 833 zł/m2)

11
-
12 m2
2000
14364412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 124664 14364412 Rewelacyjna oferta inwestycja z gotowym biznesem 23 pokoje BOOKING COM oraz z dobrym najemcą ŻABKA Świetlana biznesowo lokalizacja – położenie przy ul. Puławskiej z własnym parkingiem. 20 min do Centrum W-wy i 500 metrów od wjazdu na południową obw...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (9 224 zł/m2)

11
-
1301 m2
2015
14363488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 124604 14363488 Rewelacyjna oferta inwestycja z gotowym biznesem mieszkania na wyanjem oraz dobrym najemcą ŻABKA Świetlana biznesowo lokalizacja – położenie przy ul. Puławskiej z własnym parkingiem. 20 min do Centrum W-wy i 500 metrów od wjazdu na południową obwodn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 000 PLN (8 439 zł/m2)

11
-
711 m2
2015
12769908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 93528 12769908 Doskonałe miejsce na siedzibę firmy lub hurtownię zaledwie 4 km od ścisłego centrum. Budynek znajduje w bardzo dobrej lokalizacji na Woli na osiedlu Młynów. W pobliżu tramwaje i autobusy. Posiada 4 kondygnacje ok 140m2 każda, zagospodarowane podzie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (8 000 zł/m2)

11
-
500 m2
-
13896085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2202975 13896085 Budynek biurowo-magazynowo-produkcyjny w Radości. Funkcjonalnie połączone powierzchnie. Możliwość prowadzenia szerokiej działąlności usługowej i produkcyjnej.Zakup maszyn do negocjacji. Budynek biurowo-magazynowo-produkcyjny w Radości. Funkcjonalnie ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (1 892 zł/m2)

11
-
740 m2
-
15573532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21609136 15573532 Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej położonej w Słupnie, gm. Radzymin, przy Alei Jana Pawła II.Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 629, w sąsiedztwie firmy Scania Polska S.A., co zapew...

Radzymin (Słupno) (Mazowieckie, gm. Radzymin)

6 750 000 PLN (3 814 zł/m2)

11
-
1770 m2
1995
15882270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27659044 15882270 Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny hotel zlokalizowany w Warszawie, oferujący doskonałe warunki zarówno do prowadzenia działalności hotelarskiej, jak i inwestycyjnej.Dane techniczne budynku:Powierzchnia zabudowy budynku: 680,76 mkw....

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 233 640 PLN (12 907 zł/m2)

11
-
2265 m2
2012
15872864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27502942 15872864 Na sprzedaż lokal użytkowy w Warszawie, Kabaty, ul. Mielczarskiego. Cena nieruchomości wynosi 1 260 000 PLN, co przekłada się na 9 921 PLN za metr kwadratowy. Lokal o powierzchni 127 m² (61m² parter i 66m² przyziemie), idealny pod usługi, sklep, wete...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 260 000 PLN (9 921 zł/m2)

2
-
127 m2
1994
15671068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23662458 15671068 Na sprzedaż kamienica do remontu Praga Południe, Plac SzembekaBudynek z 1923r. z sześcioma lokalami mieszkalnymi, położony w doskonałej lokalizacji przy samym Placu Szembeka na warszawskiej Pradze Południe. Nieruchomość wymaga kapitalnego remontu. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 620 000 PLN (10 234 zł/m2)

11
-
256 m2
-