• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 614

15864758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27272341 15864758 Na sprzedaż lokal o powierzchni 79,3 m², położony na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2002 roku, przy ul. Bolkowskiej na warszawskim Bemowie.Lokal stanowi odrębną nieruchomość mieszkalną z założoną księgą wieczystą, natomiast obecnie jest zaadaptow...

Warszawa (Bemowo), Bolkowska

1 250 000 PLN (15 763 zł/m2)

5
-
79.3 m2
2002
15538459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetnie doświetlony lokal z ogródkiem 20785018 15538459 Atrakcyjny, świetnie doświetlony lokal z ogródkiem na sprzedaż o powierzchni 186,06 m² znajdujący się w nowo powstałej inwestycji na Marysinie Wawerskim przy ul. Stepowej. Idealnie nadaje się na działalność oświatową, gastronomiczną lub medyczną.PARA...

Warszawa (Wawer), Goździków

2 688 381 PLN (14 454 zł/m2)

1
-
186 m2
2021
15732202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24799210 15732202 Na sprzedaż lokal usługowy na Bemowie, z najemcą Empik✔ Lokal w ciągu lokali usługowych ✔ Rozkładowa powierzchnia 170 m2 ✔ Bardzo dobry punkt Bemowa✔ W ciągu lokali usługowych✔ Aktywna umowa najmu do 2029Lokal w budynku mieszkalno–usługowym wśró...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (12 059 zł/m2)

1
-
170 m2
-
15854221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27071852 15854221 ENGLISH VERSION BELOW Firma Derbin Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej się w doskonałej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic Wołomina. Solidny i funkc...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

2 380 000 PLN (4 751 zł/m2)

7
5
501 m2
2000
15771965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25597452 15771965 Lokalizacja: Chrzanów , Grodzisk Mazowiecki, 3.5km od wjazdu na autostradę A2. Dojazd drogami publicznymi z dopuszczonym ruchem samochodów ciężarowych. W sąsiedztwie hale produkcyjno-magazynowe.Powierzchnie:Powierzchnia działki: 2 381m2Budynek: Maga...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

7 380 000 PLN (7 893 zł/m2)

1
-
935 m2
2025
15876690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27547585 15876690 Budynek biurowousługowymieszkalny Nowy Nowoczesny Zbudowany z wysokiej jakości materiarów Bardzo dobre wskaźniki dotyczące godpodarki cieplnej (świadectwo energetyc...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

3 800 000 PLN (10 000 zł/m2)

6
2
380 m2
2026
15763271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25420810 15763271 Na sprzedaż nieruchomość zabudowana, położona w Nowym Kamieniu (powiat płocki, gmina Gąbin), dotychczas wykorzystywana jako zakład produkcyjno-magazynowy. Obiekt posiada ugruntowaną lokalizację w regionie, z dogodnym dojazdem oraz możliwością dalszej...

Gąbin (Nowy kamień) (Mazowieckie, gm. Gąbin)

1 650 000 PLN (1 685 zł/m2)

1
-
979 m2
1979
15879083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hale na sprzedaż 27607728 15879083 Do sprzedaży prezentuję nieruchomość zabudowaną halami oraz częścią mieszalną.Powierzchnia budynku to 700 m2 na działce 94400 m2 położona w miejscowości Świdno w gminie Wierzbno, jest to powiat węgrowski.Nieruchomość idealna pod transport spedycję .I...

Świdno (Mazowieckie, gm. Wierzbno)

2 590 000 PLN (3 700 zł/m2)

11
-
700 m2
2012
15889521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
** Magazyn | Na Sprzedaż | 2 bramy | Nadarzyn ** 27851955 15889521 Oferujemy na sprzedaż moduł magazynowo-usługowy o pow. 450 m2 położony w miejscowości Stara Wieś kNadarzyna. Obiekt usytuowany jest na działce o powierzchni 0.43 ha i jest w trakcie realizacji - termin oddania do użytkowania 06.2026. Istnieje możliwo...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 999 000 PLN (4 442 zł/m2)

11
-
450 m2
-
15881020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne Moduły Magazynowe Na Sprzedaż-3km od S8 27620622 15881020 Na sprzedaż nowoczesne moduły magazynowo-usługowe o pow. 225 m2 położone w nowopowstającym obiekcie w miejscowości Stara Wieś kNadarzyna. Nieruchomość składa się z 8 modułów, usytuowana jest na działce o powierzchni 0.43 ha i jest w trakcie realizacj...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 049 000 PLN (4 662 zł/m2)

11
-
225 m2
-
15878917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
LOKAL NA SPRZEDAŻ - WOLA KOŁO - STABILNY NAJEMCA 27602502 15878917 [OPIS OGÓLNY] Oferujemy na sprzedaż lokal w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Znajduje się on na parterze pawilonu handlowo-usługowego przy skrzyżowaniu ulicy Obozowej i Deotymy na warszawskim Kole.W lokalu działa stabilny i długoletn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (10 069 zł/m2)

11
-
144 m2
-
15844653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy Marina Mokotów 26842378 15844653 Lokal Usługowy 77 m² - Prestiżowa Marina MokotówPrezentujemy wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 77 m², usytuowany w sercu jednego z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych osiedli Warszawy - Marina Mokotów. Nieruchomość znajduje się na parterz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 490 000 PLN (19 351 zł/m2)

1
-
77 m2
2012