• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 5 048

15866889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331209 15866889 Urocza działka porośnięta ładnymi sosnami Do działki są już dołączone media: gaz, woda, kanalizacja, prąd Budynki do wyburzenia, pozwolenie na budowę wygasło Brak planu zagospodarowan...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 600 000 PLN (1 000 zł/m2)

-
-
1600 m2
-
15685836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23930546 15685836 Piękna, atrakcyjna działka budowlana, złożona z dwóch działek: działka 17011 i 1731 obr. 32 Wyględy Jest położona 15 km od Warszawy (25 km od centrum), w Otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Pow. dz...

Leszno (Mazowieckie, gm. Przasnysz)

1 900 000 PLN (322 zł/m2)

-
-
5900 m2
-
15712393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24422117 15712393 +Nieruchomość jest położona w okolicach letniej rezydencji rządowej i w okolicach wypoczynkowej miejscowości Wilga. +Położona jest w malutkiej miejscowości, z dala od zgiełku +Dojazd do nieruchomości od...

Łaskarzew (Mazowieckie, gm. Łaskarzew)

170 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15662519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23500320 15662519 Działka znajduje się w Nowych Kościeliskach Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego o parametrach: C4 MN + przeznaczenie podstawowe budownictwo jednorodzinne wolnostojące...

Osieck (Mazowieckie, gm. Osieck)

130 000 PLN (108 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15649684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23299023 15649684 Działka w Nowinach, W drodze jest: internet prąd Działka +ŁADNA +Z WARUNKAMI ZABUDOWY +ciekawe sąsiedztwo w...

Leoncin (Mazowieckie, gm. Leoncin)

220 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
4500 m2
-
15827817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26625330 15827817 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Drugi Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Józefowie k. Otwoc...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 900 000 PLN (1 060 zł/m2)

-
-
1793 m2
-
15827806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26625328 15827806 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Drugi Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Józefowie k. Otwoc...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

2 200 000 PLN (915 zł/m2)

-
-
2404 m2
-
15815657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26625301 15815657 Jeśli szukasz miejsca, w którym zbudujesz dom dla swojej rodziny i zyskasz przestrzeń, prywatność oraz komfort życia – ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż atrakcyjne  działki budowlane położone zaledwie 7 km od Siedlec...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

240 750 PLN (250 zł/m2)

-
-
963 m2
-
15834418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26715338 15834418 Prezydent Miasta Otwocka ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 143 z obrębu 90 o powierzchni 0,0960 ha stanowiącej własność M...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

380 000 PLN (396 zł/m2)

-
-
960 m2
-
15705749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24284397 15705749 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Trzeci Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie kOtwocka ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 400 000 PLN (766 zł/m2)

-
-
1828 m2
-
15705750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24284394 15705750 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Trzeci Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie kOtwocka...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 150 000 PLN (766 zł/m2)

-
-
1502 m2
-
15702935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24241598 15702935 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Trzeci Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Józefowie k. Otwo...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

630 000 PLN (977 zł/m2)

-
-
645 m2
-