• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 5 048

12531460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w otwockim, blisko Garwolin 84577 12531460 Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w otwockim o pow. 7000 m2 w Nowych Kościeliskach ( w otwockim). Położenie działki : w małej miejscowości wewnątrz dużego kompleksu leśnego( na płaskim terenie), w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego( t...

Nowe Kościeliska, Nowe Kościeliska

285 000 PLN (41 zł/m2)

-
-
7000 m2
-
14045479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam bezpośrednio piękną działkę budowlano-rolną w otwockim k/Garwolina. 102526 14045479 Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w otwockim o pow. 5400 m2 w Nowych Kościeliskach ( w otwockim), blisko Garwolina. Położenie działki : w małej miejscowości wewnątrz dużego kompleksu leśnego( na płaskim terenie), w otulinie Mazowieckiego Parku...

Nowe Kościeliska, Nowe Kościeliska

215 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
5400 m2
-
15799898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26198496 15799898 Działki budowlane*dobry dojazd do Warszawy*blisko lasu*natura [ENGLISH DESCRIPTION BELOW} Agencja Derbin Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1454 m², po...

Kątne (Mazowieckie, gm. Nasielsk)

94 510 PLN (65 zł/m2)

-
-
1454 m2
-
15498795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19896040 15498795 Firma Derbin Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu działkę na sprzedaż znajdującą się w miejscowości Dębe gmina Serock. Znakomicie usytuowany grunt u zbiegu drogi krajowej z drogą wojewódzką jest świetnym terenem o przezn...

Dębe (Mazowieckie, gm. Serock)

3 400 560 PLN (360 zł/m2)

-
-
9446 m2
-
15756847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25286186 15756847 Agencja Derbin Nieruchomości z przyjemnością oferuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o łącznej powierzchni około 5 ha, położoną w miejscowości Żyrów w powiecie grójeckim (woj. mazowieckie). Grunt stanowi niezwykłe...

Chynów (Mazowieckie, gm. Chynów)

1 550 000 PLN (31 zł/m2)

-
-
50000 m2
-
15696372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24116268 15696372 Firma Derbin Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ogłoszeniem dotyczącym dwóch sąsiednich działek (1083 m² i 1035 m², cena podana w ogloszeniu dotyczy jednej dzialki), położonych w bardzo komfortowej lokalizacji — przy ulicy Leśnej w ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

310 000 PLN (286 zł/m2)

-
-
1083 m2
-
15793066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 26030315 15793066 6,16 ha*działka*siedlisko*natura*daleko od zgiełku*dobry dojazd do miasta [ENGLISH DESCRIPTION BELOW] Agencja Derbin Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży: Malownicza dz...

Jaskółowo (Mazowieckie, gm. Nasielsk)

985 600 PLN (16 zł/m2)

-
-
61600 m2
-
14857499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3471370 14857499 Zapraszam do zakupu działki, która znajduję się w Kątach Węgierskich w pobliżu ulicy Bagiennej. Działka jak większość działek jest w kształcie prostokąta. Jej krótszy bok przylega do drogi i ma 26, 6 m, a dłuższy bok ma 104 m. Na działce zn...

Nieporęt (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

700 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
2800 m2
-
15771300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25576356 15771300 Firma Derbin Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kałuszyn, w gminie Wieliszew. Oferowana działka ma regularny, atrakcyjny kształt...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

306 000 PLN (306 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15707076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24313130 15707076 Sprzedam działkę 3070 m w milanówku super lokalizacji przy głównej głównej drodze, działka plan przestrzenny zagospodarowania można na niej dom wybudować wolnostojący- rezydencje ewentualnie kilka domów dwu lokalowych działka wymiary głównej ulicy 24...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

920 000 PLN

-
-
3070 m2
-
15691613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24018326 15691613 MAŁA NEGOCJACJA CENY!!!Sprzedam bardzo ładną działkę 18061m2 w Podkowie Leśnej zaledwie 10km od Warzawy miasta ogrodu z bardzo dobrym dojazdem z kazdej drogi szybkiego ruchu ,połozonej około km od stacji kolejki WKD która może być przeznaczona na dzi...

Podkowa Leśna (Mazowieckie, gm. Podkowa Leśna)

6 500 000 PLN

-
-
18061 m2
-
15373084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17067046 15373084 Przedstawiam do sprzedaży grunt rolny pod inwestycję o wielkości 2,98ha, położony obok Targowiska Gminnego (znane i ważnej dla tego rejonu giełdy owoców miękkich i warzyw) w Nowym Przybojewie, przy drodze powiatowej Nr 3071W Goławin-Załuski. Rejon d...

Czerwińsk nad Wisłą (Nowe przybojewo) (Mazowieckie, gm. Czerwińsk nad Wisłą)

1 350 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
29800 m2
-