• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 5 049

15850998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka leśna przy utwardzonej drodze | 27011172 15850998 INFORMACJE OGÓLNEPrzedmiotem sprzedaży jest działka leśna położona w Wyśmierzycach LOKALIZACJA Wyśmierzyce gm. Wyśmierzyce pow. Białobrzeski  dz. nr  874 z obrębu Wyśmierzyce 140106_4.0001.AR_16.874CENA - 110 000 zł. WIELKOŚĆ - 0,1918 ha tj.1918 m2Dz...

Wyśmierzyce (Mazowieckie, gm. Wyśmierzyce)

110 000 PLN

-
-
1918 m2
-
15889351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane na sprzedaż – Ostrów Kania, gm. 27847630 15889351 Działki budowlane na sprzedaż - Ostrów Kania, gm. Dębe WielkieLokalizacjaOstrów Kania, gm. Dębe Wielkie, powiat mińskiDziałki ewidencyjne nr: 172, 173, 174Powierzchnia każdej działki: 1000 m²Stan prawny: własnośćCena: 158 000 zł za działkęOpis nieruc...

Ostrów-Kania (Mazowieckie, gm. Dębe Wielkie)

158 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15827818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26605321 15827818 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Czwarty Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie kOtwocka...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

900 000 PLN (583 zł/m2)

-
-
1545 m2
-
15869049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27397419 15869049 Urokliwa działka położona na rozwidleniu ulicy Reymonta i Tatrzańskiej W rzeczywistości są to dwie działki, jedna od ulicy Reymonta, druga od Rodziewiczówny. Działki w trakcie opracow...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

350 000 PLN (298 zł/m2)

-
-
1174 m2
-
15448955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18796438 15448955 9300m2  w planie: MN (U - po przekształceniu w urzędzie - wyjaśnię w rozmowie)   teren suchy Przez narożnik dużej działki przechodzi linia wys. napięcia 400KV,- jest strefa pasa techn...

Nowy Konik (Mazowieckie, gm. Halinów)

760 000 PLN (82 zł/m2)

-
-
9300 m2
-
15338319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16190868 15338319 BEZ PROWIZJI !!! PROMOCJA !! Do sprzedania są 4 działki przyległe do siebie (1000złm2) wg załączonych zdjęć. Najmniejsza ma około 2200m2 a największa ok.2800m2 , można kupić od razu wszystkie (ok.9800m2 stanowiących je...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 980 000 PLN (900 zł/m2)

-
-
2200 m2
-
15866888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331207 15866888 Na sprzedaż działka budowlana w Młochowie Bieliny gm. Nadarzyn powiat pruszkowski, woj . Mazowieckie, ul. Myśliwska . Spokojna zielona okolica z zabudową jednorodzinna. powierzchnia działki 1450 m kw. ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

570 000 PLN (393 zł/m2)

-
-
1450 m2
-
15320958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15708369 15320958 Działka położona +wzdłuż torów kolejowych SKM i głównej drogi przez Józefów po willowejrezydencjalnej stronie torów, od strony Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. + w dobrym towarzystwie, warto dołączyć...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 490 000 PLN (1 355 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15258527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14038455 15258527 Działka w Nowinach 61mx72m W drodze: internet prąd Blisko Kampinosu Wieś wydarta puszczy. Sanktuarium Matki...

Leoncin (Mazowieckie, gm. Leoncin)

270 000 PLN (63 zł/m2)

-
-
4255 m2
-
15693234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24060347 15693234 1234m2 Kształt: prawie kwadratowa Media: + kanalizacja: przyłącze + prąd przy działce - gaz w pobliżu -wodociąg w ulicy Samorz...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 500 000 PLN (1 216 zł/m2)

-
-
1234 m2
-
15451482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18861411 15451482 mpzp dla działek https:edziennik.mazowieckie.plWDU_W20212446akt.pdf działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną położona na terenie dla którego jest opracowany Plan Zagospodarowan...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

560 000 PLN (280 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
13693006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 99130 13693006 Oferta dla deweloperów albo zaprzyjaźnione rodziny, które chciałyby mieszkać koło siebie i wspólnie budować własne osiedle. Taki sposób budowy sp...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

2 000 000 PLN (488 zł/m2)

-
-
4100 m2
-