• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 882

15845299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26859801 15845299 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 z widokiem na Park Bródnowski, do METRO BRÓDNO jedynie 500m.Podstawowe informacje:Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 15 ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (11 967 zł/m2)

4
2
61 m2
1982
15828090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649534 15828090 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka 22,5 m! Po remoncie, gotowa do wprowadzenia!Podstawowe informacje:Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze kameralnego budynku zlokalizowanego w spokojn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

319 000 PLN (14 500 zł/m2)

1
1
22 m2
1982
15821395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649532 15821395 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Na sprzedaż przepiękne mieszkanie z duszą w kamienicy na Wawrze - 52m2 po remoncie!Podstawowe informacje:Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze kameralnej kamienicy w dobrze skomunikowanej części Wawra - Między...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (15 471 zł/m2)

2
1
51 m2
1960
15836537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713575 15836537 Opiekun ofertyHubert Kasktel. 602 101 602Przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,47m2, na Solcu.Podstawowe informacje:Mieszkanie, w pełni umeblowane, składa się z przestronnego salonu z balkonem, przytulnej sypialni z garderobą w zabudowie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

784 999 PLN (20 128 zł/m2)

2
-
39 m2
1968
15807646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26376177 15807646 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Czteropokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 69,02 m2 z dwoma łazienkami i dużym balkonem 9 m2. Mieszkanie znajduje się na ostatnim 5 piętrze na kameralnym zadbanym osiedlu. Do ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (17 377 zł/m2)

4
2
69 m2
2019
15806256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26334807 15806256 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Świetnie zlokalizowane mieszkanie z południowa ekspozycją - 5 minut spacerem do Metra Nowy Świat - Uniwersytet - 2 pokoje, 47,8 mkwPodstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe m...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (23 383 zł/m2)

2
1
47 m2
1936
15802890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26282416 15802890 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Pięknie wykończone mieszkanie 2-pokojowe z południowa ekspozycją - na Wierzbnie - 2 pokoje, 41,2 mkwPodstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,2 m2...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

947 500 PLN (23 110 zł/m2)

2
1
41 m2
1955
15888824 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Luksusowy Apartament 3-Pokojowy | Mennica Residenc 27829337 15888824 Szukasz wyjątkowego miejsca w Warszawie, które łączy luksus z komfortem życia w centrum? Jako agencja nieruchomości polecamy nową ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu w prestiżowej inwestycji Mennica Residence przy ul. Grzybowskiej 43A.Apartament ...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (134 zł/m2)

3
1
56 m2
2020
15762943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25415406 15762943 Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, z doskonałą komunikacją dzięki przyszłej stacji metra! Mieszkanie 3 pokojowe z widną kuchnią otwartą na salon, z ogródkiem (70m2) i miejscem postojowym w garażu podziemnym, w nowym...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 400 PLN (18 739 zł/m2)

3
-
56 m2
2014
15834203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26706953 15834203 Do wynajmu od zaraz !!!! Funkcjonalne, w rozsądnej cenie !!!Gocław - czyste, wygodne, jasne i ciche, 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem , o pow. ok.63 m2, ulokowane na 7 pietrze w 12-piętrowym budynku, z ramy H z 1982 r., z windami i zadbaną klat...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (48 zł/m2)

3
-
62 m2
1982
15579603 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21748883 15579603 Szukasz komfortowego miejsca, które łączy nowoczesny design z bliskością natury? Mam do wynajęcia wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 66,2 m², położony na prestiżowym Osiedlu Saska.Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze, a dzięki p...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 700 PLN (86 zł/m2)

3
1
66 m2
2014
15887102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27777164 15887102 PRZYTULNE MIESZKANIE - Mokotów ul. Odyńca przy Wołoskiej - do wynajęcia1 pokój z widną kuchniąw pełni umeblowane , czysta, widne, cichepołożone na zamkniętym osiedlu.Mieszkanie składa się z :- dużego widnego pokoju z balkonem , z widokiem na zieleń- ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (69 zł/m2)

1
1
36 m2
1950