• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 883

15871858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27478514 15871858 Opiekun ofertyBartosz Biernackitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania z ogromnym potencjałem na Warszawskim Bemowie, które znajduje się przy ulicy Szareckiego, w cichej i zielonej okolicy. To doskonała...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (12 800 zł/m2)

4
-
75 m2
1982
15860964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27191611 15860964 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI!Przestronne mieszkanie z pełna infrastrukturą w promieniu spaceru: Metro M2 Księcia Janusza, Fort Wola, Park Moczydło - dwustronne - 2 pokoje, 50,0 mkwPodstawowe info...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 000 PLN (14 580 zł/m2)

2
1
50 m2
1974
15856818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27106256 15856818 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz bardzo dużym tarasem 33,4 m2 w doskonałej lokalizacji bezpośrednio przy stacji Metra Bródno. Powierzchnia nieruchomoś...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (17 377 zł/m2)

3
2
69 m2
2013
15850300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26993662 15850300 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI!Dwupokojowe, świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 40,85 m2 z dużym balkonem!!!Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszk...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (18 975 zł/m2)

2
1
40 m2
2017
15861028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27195252 15861028 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - duże 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,4 m2 znajdujące się na zamkniętym osiedlu tuż przy samym wejściu do Metra Kondratowicza. Do mieszkania przynal...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (16 362 zł/m2)

2
2
58 m2
2000
15856463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27091499 15856463 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Pięknie zaprojektowane i wygodne mieszkanie, tuż przy dzielnicy biznesowej - ul. Okopowa I Mirów I Wola.Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

919 000 PLN (18 380 zł/m2)

3
1
50 m2
1949
15848003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26927824 15848003 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIDwupokojowe mieszkanie ok. 48 m2 w nowej części Ursusa, gotowe do zamieszkania!Podstawowe informacje:Przytulne i ciche mieszkanie w budynku z 2020 roku w sąsiedz...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (17 000 zł/m2)

2
-
47 m2
2020
15872981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27509882 15872981 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie, którego lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Chłodniczej.Podstawowe informacje:3 pokojowe mieszkanie o powierz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (10 831 zł/m2)

3
1
71 m2
1960
15871708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27474541 15871708 Opiekun ofertyErnest Rębelskitel. 602 101 602Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie do remontu lub większego odświeżenia o powierzchni 53,4 m2 w doskonałej lokalizacji, otoczone zielenią. Do Metra Bródno jedynie 400m.Podstawowe informacje:Mieszka z...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (11 302 zł/m2)

3
1
53 m2
1974
15870925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27446521 15870925 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIDwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 z 2007 r. tuż przy metrze Księcia Janusza w pakiecie z windą i balkonem.Podstawowe informacje: Przytulne, jasne i cich...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (19 971 zł/m2)

2
-
35 m2
2007
15861892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27215873 15861892 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 6022 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 w dobrej lokalizacji!Podstawowe informacje:Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, korytarza. Znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrow...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

554 000 PLN (14 973 zł/m2)

2
1
37 m2
1967
15858752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27154496 15858752 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIDwupokojowe, przestronne i jasne, mieszkanie na zielonym Bemowie (osiedle Budimex), gotowe do zamieszkania.Podstawowe informacje:Mieszkanie znajduje się na czwar...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (17 255 zł/m2)

2
-
51 m2
2010