• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 884

15834203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26706953 15834203 Do wynajmu od zaraz !!!! Funkcjonalne, w rozsądnej cenie !!!Gocław - czyste, wygodne, jasne i ciche, 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem , o pow. ok.63 m2, ulokowane na 7 pietrze w 12-piętrowym budynku, z ramy H z 1982 r., z windami i zadbaną klat...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (48 zł/m2)

3
-
62 m2
1982
15579603 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21748883 15579603 Szukasz komfortowego miejsca, które łączy nowoczesny design z bliskością natury? Mam do wynajęcia wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 66,2 m², położony na prestiżowym Osiedlu Saska.Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze, a dzięki p...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 700 PLN (86 zł/m2)

3
1
66 m2
2014
15887102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27777164 15887102 PRZYTULNE MIESZKANIE - Mokotów ul. Odyńca przy Wołoskiej - do wynajęcia1 pokój z widną kuchniąw pełni umeblowane , czysta, widne, cichepołożone na zamkniętym osiedlu.Mieszkanie składa się z :- dużego widnego pokoju z balkonem , z widokiem na zieleń- ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (69 zł/m2)

1
1
36 m2
1950
15715135 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24482933 15715135 WARSZAWA-WESOŁA , Stara Miłosna, ok. 76 m2 do wynajęcia, lokal w domu jednorodzinnym w przyziemiu, na prywatnym terenie. Idealny na lokal biurowy, gabinet psychologa, logopedy, o charakterze biurowo-mieszkalnym z osobnym wejściem, w przyziemiu itp......

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (36 zł/m2)

3
-
76 m2
1990
15868796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27390611 15868796 MOKOTÓW - prestiżowe osiedle Mokotów Park ul. BernardyńskaNa sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy o powierzchni 49,2 m, położony na zamkniętym, strzeżonym i starannie utrzymanym osiedlu Mokotów Park. Nieruchomość znajduje się ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 388 zł/m2)

2
-
49 m2
2013
15867955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27359813 15867955 Stare Bielany - 65 m2, NA BIURO !!!3 pomieszczenia, kuchnia i toaleta.Lokal po generalnym remoncie (wymienione podłogi, pomalowane ściany, nowe meble w kuchni (ze zmywarką), klimatyzacja.Ciche, czyste, z pięknym widokiem na zielone podwórko, wymarzon...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (51 zł/m2)

3
-
65 m2
1938
15863615 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27253383 15863615 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 48 m2, na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej, Idealne dla niewielkiej rodziny, pary, dwójki przyjaciół - bardzo wygodne.Cena: 3300 PLN + 800 PLN czynsz administracyjny (w tym zaliczki na wodę i centralne ogrzewanie)...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (69 zł/m2)

3
-
48 m2
1972
15815889 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26593290 15815889 APARTAMENT 135M2 Przedmiotem wynajmu jest Apartament o pow. 135m2 , położony na drugim poziomiedomu jednorodzinnego , wolnostojącego z niezależnym i oddzielnym wejściem, o ciekawej architekturze wnętrza .Mieszkanie składa się z ; - holu - małego sal...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (26 zł/m2)

3
-
135 m2
2000
15888937 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament przy ul. Nowogrodzkiej 74 27832484 15888937 Szukasz komfortowego azylu w samym sercu tętniącej życiem Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie.Na wynajem oferujemy eleganckie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m², położone przy ul. Nowogrodzkiej 74. To jedna z najbardziej prestiżowych loka...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (109 zł/m2)

2
1
45 m2
1960
15718002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24544175 15718002 Mieszkanie blisko Galerii Mokotów, rozkładowe, trzypokojowe, dwustronne z dużą loggią, widną kuchnią oraz łazienką razem z w.c w budynku wybudowanym w na przełomie lat 70 i 80 w technologii R-H. Budynek usytuowany jest wewnątrz osiedla, więc jest bar...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (13 942 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15861019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kilmatyczne mieszkanie na Żoliborzu 27195155 15861019 UNIKAT Słoneczne 35m² na Starym Żoliborzu Widok na ZieleńZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w sercu klimatycznego Starego Żoliborza. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój a także dla inwestorów...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

661 770 PLN (19 464 zł/m2)

1
1
34 m2
1950
15888607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818442 15888607 Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 51,44 m², położone w całości na 1. piętrze kameralnego, zadbanego, 3-piętrowego budynku z 1985 roku przy ul. Lokajskiego na warszawskim Natolinie, w cichej, zielonej okolicy - 500...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (17 843 zł/m2)

2
1
51 m2
1985