• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Mazowieckie

Znalezionych ofert: 5 911

15872024 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal 170 m2_Nowy budynek,_Trasa 7_ Łomianki 27483936 15872024 Atrakcyjny, częściowo wykończony lokal 170 m2 na biuro lub usługi.Bardzo dobra widoczność, możliwość umieszczenia reklamy.Lokal znajduje się I piętrze (z windą)  w nowo wybudowanym budynku usytuowanym w Łomiankach przy trasie 7 (Warszawa-Łomianki-Gda...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

7 650 PLN (45 zł/m2)

11
-
170 m2
2019
15878915 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal 146m2- Warszawa Mokotów 27602494 15878915 Szukasz idealnego miejsca na swój biznes w sercu prestiżowego Mokotowa? Prezentujemy przestronny lokal przy ul. RacławickiejPrzeznaczenie:Idealne pod gastronomię, nowoczesne biuro, showroom, gabinety medyczne, studio jogi lub placówkę edukacyjną.Loka...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (82 zł/m2)

11
-
146 m2
-
15652890 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23352465 15652890 Poszukujesz biura w Warszawie w prestiżowej lokalizacji? Posiadamy w ofercie nowoczesne, znakomicie skomunikowane przestrzenie do pracy - biura serwisowane w wielu opcjach, które dostosujemy do Twoich preferencji. ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 PLN (275 zł/m2)

1
1
8 m2
2020
15854221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27071852 15854221 ENGLISH VERSION BELOW Firma Derbin Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej się w doskonałej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic Wołomina. Solidny i funkc...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

2 380 000 PLN (4 751 zł/m2)

7
5
501 m2
2000
15886269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751339 15886269 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,71 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Madalińskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 162 PLN (77 zł/m2)

1
-
15 m2
2000
15830414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26672855 15830414 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCzęść (12) wolnostojącego budynku usługowo-mieszkalnego w doskonałej lokalizacji na Bemowie, niedaleko skrzyżowania ul. Wrocławskiej i Radiowej! Tylko u nas! Bez prowizji!! Nieruchomość stanowi połowę woln...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 171 171 PLN (7 724 zł/m2)

12
-
540 m2
-
15012073 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
LOKAL wolnostojący 70 m2 + plac ogrodzony 6720927 15012073 70 m2 Wolnostojący lokal z parkingiem Białołęka NowoczesnyOferujemy do wynajęcia nowoczesny, wolnostojący lokal użytkowy o powierzchni 70 m2 położony na ogrodzonej działce o powierzchni 1400 m2. Obiekt charakteryzuje się wysokim standardem wykończ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (86 zł/m2)

11
-
70 m2
2021
15889544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27852085 15889544 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 337 m2 w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------------Bez prowizji od Naje...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 455 PLN (81 zł/m2)

6
-
337 m2
2017
15889546 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27852081 15889546 Warszawa- Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.639 m2 w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ----------------Bez prowizji od najem...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 059 PLN (81 zł/m2)

12
-
639 m2
2017
15889548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27852084 15889548 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 614 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od najemcy--...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

48 551 PLN (79 zł/m2)

12
-
614 m2
2000
15889545 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27852078 15889545 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.639 m2 w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------------Bez prowizji od Najem...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 059 PLN (81 zł/m2)

12
-
639 m2
2017
15889549 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27852083 15889549 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 393m2 na 7 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Słomińskiego i Centrum Handlowego Arkadia,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyof...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 288 PLN (16 zł/m2)

12
-
393 m2
2000