• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Mazowieckie

Znalezionych ofert: 5 889

15889433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849913 15889433 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.28 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Wawrze, w okolicach ul. Włókienniczej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------------Bez prowizji o...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 820 PLN (65 zł/m2)

2
-
28 m2
-
15889431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27849912 15889431 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 170 m2 na poziomie -1 budynku biurowo-magazynowego w warszawskim Wawrze, w okolicach ul. Włókienniczej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) --------...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 760 PLN (28 zł/m2)

1
-
170 m2
-
15889424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849909 15889424 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 119,60 m2 na parterze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Nie pobie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 578 PLN (55 zł/m2)

1
-
119 m2
1980
15889425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27849915 15889425 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 45 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 097 PLN (91 zł/m2)

1
-
45 m2
-
15889388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849854 15889388 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 54,52 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 816 PLN (71 zł/m2)

2
-
54 m2
2000
15889387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849846 15889387 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach Ronda Żaba,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Be...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 145 PLN (55 zł/m2)

3
-
39 m2
1970
15889386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849852 15889386 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 55,64 m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 894 PLN (71 zł/m2)

2
-
55 m2
2000
15889385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849845 15889385 Warszawa - Do wynajęcia: Moduł biurowy o pow. 84,10 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na kompleksu biurowo-magazynowego na Targówku, okolice Ronda Żaba, poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 025 PLN (48 zł/m2)

5
-
84 m2
1970
15862113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hotel, pensjonat, centrum szkoleniowe, dom opieki 27222334 15862113 Na sprzedaż niedawno ukończony budynek z przeznaczeniem pod centrum szkoleniowo-konferencyjne, dom opieki, ośrodek terapeutyczny, hotel, obiekt rekreacyjny z zapleczem noclegowym etc. Obiekt składa się z 13 pokoi noclegowych z prywatnymi łazienkami, ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 999 000 PLN (13 265 zł/m2)

12
-
603 m2
2024
15889354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849023 15889354 Do wynajęcia piętro w budynku biurowym o powierzchni 473 m², zlokalizowany na 2 piętrze budynku przy ul. Nakielskiej w Warszawie. Lokal jest idealny dla firm poszukujących wygodnej przestrzeni do pracy w dobrze skomunikowanej części miasta.Szczegóły ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 800 PLN (55 zł/m2)

12
-
473 m2
1983
15889355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849024 15889355 Oferuje do wynajęcia trzy piętra oraz parter w budynku o łącznej powierzchni 906 m2. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako siedziba firmy, przestrzeń biurowa.duże możliwości aranżacyjne, dogodny dostęp dla klientów oraz pracowników.Możliwość wynaj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

64 500 PLN (71 zł/m2)

11
-
906 m2
1983
15889360 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27848901 15889360 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.30 m2 do wynajęcia na 5 piętrze ,w budynku biurowym na warszawskiej Ochocie niedaleko Placu Zawiszy i Grójeckiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------------...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 250 PLN (75 zł/m2)

1
-
30 m2
1960