• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Mazowieckie

Znalezionych ofert: 5 911

15887124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27777275 15887124 Idealny inwestycyjnie lub pod własną działalność.Na sprzedaż lokal usługowy przy ul. Habicha 23 na warszawskim Ursusie. Okolica intensywnie się rozwija — wokół nowa zabudowa mieszkaniowa i duża liczba mieszkańców korzystających na co dzień z lokalnyc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 384 720 PLN (19 000 zł/m2)

1
-
72.88 m2
2023
15889292 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27846759 15889292 Do wynajęcia lokal o powierzchni 40 m, położony na parterze w czteropiętrowym bloku.Lokal składa się z pomieszczenia usługowo-handlowego, zaplecza socjalnego oraz łazienki.Czynsz najmu wynosi 3000 zł miesięcznie, dodatkowo płatny czynsz do wspólnoty ...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2000
15889303 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27846769 15889303 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOgłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 000 PLN (60 zł/m2)

5
-
469 m2
-
15752878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25179273 15752878 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To doskonała propozycja zarówno pod działalność usługową, biurową, jak i inwestycję. Otoczenie nierucho...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

509 960 PLN (22 172 zł/m2)

1
-
23 m2
1910
15752877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25179272 15752877 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To doskonała propozycja zarówno pod działalność usługową, biurową, jak i inwestycję. Otoczenie nierucho...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

422 915 PLN (21 146 zł/m2)

1
-
20 m2
1910
15889285 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27846628 15889285 Budynek:Budynek biurowy położony w Śródmieściu, na Powiślu, bezpośrednio przy Wisłostradzie. Doskonała lokalizacja biurowca pozwala najemcom w krótkim czasie dojechać zarówno z północnej jak i z południowej części Warszawy. Dodatkowym atutem jest bli...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 300 PLN (65 zł/m2)

11
-
220 m2
1998
15886067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27747078 15886067 Do wynajęcia powierzchnia biurowa, która posiada przeszklenia od podłogi do sufitu, które zapewniają dużo naturalnego światła oraz wspaniały widokiem na panoramę miasta. Powierzchnia do aranżacji wedle wytycznych klienta. Załączone rzuty to stan obec...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

55 879 PLN (105 zł/m2)

11
-
530 m2
2019
15870697 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27437833 15870697 Prestiżowe Biuro w Sercu Górnego Mokotowa ul. Asfaltowa 8Szukasz miejsca, które stanie się wizytówką Twojej firmy? Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego lokalu biurowego o pow. 96,2 mkw., łączącego klimat przedwojennej kamienicy z nowoczesnym standard...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (73 zł/m2)

7
-
96 m2
1950
15886077 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27747076 15886077 Do wynajęcie powierzchnia biurowa, obecnie podzielona na: recepcję, open space, 2 gabinety, 2 salki spotkań, serwerownia, magazynek, kuchnia, toalety. Rzut zgodny z obecnym podziałem. Zdjęcia innych powierzchniprzykładowych aranżacji w budynku.Budyne...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 192 PLN (101 zł/m2)

11
-
300 m2
2013
15306662 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15351572 15306662 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 210m² usytuowana na na III piętrze w biurowcu na Starych Bielanachpomieszczenia 1,2,3,4,5,6 plus kuchnia, łazienka z ubikacjado własnej dyspozycjicena wynajmu za m² 60,00 PL. Najemca dodatkowo ponosi opłaty liczni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 650 PLN (65 zł/m2)

11
-
210 m2
-
15306672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15351573 15306672 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 310m²usytuowana na I piętrze w biurowcu na Starych Bielanach. Najemca dodatkowo ponosi opłaty eksploatacyjne. Wymagana kaucja::DODATKOWE INFORMACJE Stan lokalu: do adaptacji ::LINK DO STRONY http:www.wigro.p...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 150 PLN (65 zł/m2)

11
-
310 m2
-
15889173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27845740 15889173 Zapytaj o ofertę : 19405201499. Samodzielna nieruchomość o funkcji laboratoryjno-biurowej, połozona w Raszynie, blisko granicy Warszawy Budynek samodzielny  o powierzchni 460m2, wys. 3,0 m (do sufitu podwieszanego, całkowita 3,60 m), po 230...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

22 000 PLN (48 zł/m2)

11
-
460 m2
-