• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Mazowieckie

Znalezionych ofert: 5 951

15887510 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27784826 15887510 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 29,15 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 955 PLN (67 zł/m2)

1
-
29 m2
2000
15887888 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27796873 15887888 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.417,41 m2 na 29 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach ONZ, w centrum Warszawy.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowiz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

60 010 PLN (144 zł/m2)

10
-
417 m2
2017
15887514 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27784830 15887514 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.36,50 m2 na warszawskich Włochach, w okolicach lotniska Okęcie i Al. Krakowskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizj...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 971 PLN (83 zł/m2)

1
-
36 m2
2000
15882096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657323 15882096 Lokal użytkowy o powierzchni 190m2, usytuowany na II piętrze budynku biurowego w samym centrum miasta. Powierzchnia lokalu podzielona jest ściankami działowymi, z wydzieloną kuchnią i WC. Lokal jest dobrze doświetlony z wejściem z klatki schodowej (k...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

5 500 PLN (29 zł/m2)

1
-
190 m2
-
15886016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27746212 15886016 Przedstawiam wyjątkową okazję inwestycyjną, która pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie dochodowej działalności w sercu regionu. Przedmiotem sprzedaży jest w pełni wyposażona restauracja Gościniec Kurpiowski, zlokalizowana w Kadzidle przy ulicy Trasi...

Kadzidło (Mazowieckie, gm. Kadzidło)

1 590 000 PLN (6 115 zł/m2)

1
-
260 m2
2017
15815378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26610104 15815378 Przedmiotem sprzedaży jest dochodowa nieruchomość komercyjno-mieszkalna, idealna dla inwestora poszukującego stabilnego źródła przychodu. Budynek obejmuje 4 w pełni wynajęte lokale usługowe oraz 2 mieszkania, z czego jedno jest wynajęte, a drugie dos...

Chorzele (Mazowieckie, gm. Chorzele)

1 100 000 PLN (3 943 zł/m2)

3
3
279 m2
2018
15793446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26037781 15793446 Oferujemy na sprzedaż budynek o powierzchni 120m², który wcześniej funkcjonował jako restauracja. Obiekt posiada pełną infrastrukturę gastronomiczną, w tym:przestronną salę konsumpcyjną,w pełni wyposażoną kuchnię i zaplecze gastronomiczne,magazyny or...

Przasnysz (Mazowieckie, gm. Przasnysz)

349 000 PLN (2 327 zł/m2)

3
1
150 m2
1980
15709172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 24349919 15709172 Oferujemy na sprzedaż w pełni wyposażony obiekt weselno-eventowy z zapleczem noclegowym, idealny dla inwestora lub osoby marzącej o prowadzeniu własnego biznesu w branży ślubno-eventowej.Opis obiektu:Powierzchnia nieruchomości: 855 m²Elegancka sala ...

Karwacz (Mazowieckie, gm. Przasnysz)

2 850 000 PLN (3 333 zł/m2)

1
-
855 m2
1990
15744983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25049055 15744983 Na sprzedaż oferujemy nieruchomość komercyjną wynajętą renomowanej sieci handlowej, co zapewnia pewność i regularność przychodów. Dzięki długoterminowej umowie najmu inwestor może liczyć na przewidywalny przepływ finansowy. Pewny najemca o ugruntowan...

Chodkowo (Mazowieckie, gm. Bodzanów)

2 490 000 PLN (3 120 zł/m2)

1
-
798 m2
2015
15887821 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27795440 15887821 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.82,29 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach stacji metra Ks. Janusza , poleca Agencja nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------------Bez prowizji...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 431 PLN (66 zł/m2)

4
-
82 m2
1965
15887830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27795462 15887830 Reprezentacyjny, wysoki lokal biurowy na parterze, z oknami od ulicy.Wejście niemal bezpośrednio z ulicy, pierwszy lokal po wejściu na odnowioną, zabytkową klatkę schodową. Idealne miejsce dla firmy, która przyjmuje gości i klientów! Okna wychodzące ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (58 zł/m2)

5
-
104 m2
1930
15887829 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27795461 15887829 Nowoczesne biuro w centrum Warszawy – 15. piętro z widokiemOferujemy funkcjonalne biuro zlokalizowane w prestiżowym biurowcu w samym centrum Warszawy. Lokal znajduje się na 15. piętrze, co zapewnia doskonałe doświetlenie oraz atrakcyjny...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 936 PLN (49 zł/m2)

11
-
163 m2
1996