• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 6 953

11818111 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 81373 11818111 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 40 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w w...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 535 PLN (65 zł/m2)

2
-
39 m2
1955
11776577 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 81264 11776577 tel. 884 884 182BIURA W SAMYM CENTRUM WARSZAWY !!!Wielkość biura Od 13 m.kw. do 120 m.kw.. Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych oraz do windy. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokaliza...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 030 PLN (60 zł/m2)

11
-
17.2 m2
1878
11631240 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 81156 11631240 Wizytówka kulturalnej Warszawy i eldorado prawdziwego biznesu. Kamienica to połączenie budownictwa lat 60., z nowoczesnością urbanistyczną stolicy europejskiej. Dzięki pełnej modernizacji budynku możemy zagwarantować najwyższe standardy wynajmowanyc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 331 PLN (55 zł/m2)

11
-
78.76 m2
1960
11631241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 81149 11631241 Wizytówka kulturalnej Warszawy i eldorado prawdziwego biznesu. Kamienica to połączenie budownictwa lat 60., z nowoczesnością urbanistyczną stolicy europejskiej. Dzięki pełnej modernizacji budynku możemy zagwarantować najwyższe standardy wynajmowanyc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 149 PLN (55 zł/m2)

11
-
20.9 m2
1960
11631236 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 81146 11631236 Lokal 85,6 m.kw. w centrum Warszawy.4 pokoje.Wizytówka kulturalnej Warszawy i eldorado prawdziwego biznesu. Kamienica to połączenie budownictwa lat 60., z nowoczesnością urbanistyczną stolicy europejskiej. Dzięki pełnej modernizacji budynku możemy z...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 136 PLN (60 zł/m2)

11
-
85.6 m2
1960
11631229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 81138 11631229 Lokal biurowy 89 m.kw. w centrum Warszawy.Dzięki pełnej modernizacji budynku możemy zagwarantować najwyższe standardy wynajmowanych lokali. Dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i miejskimi środkami transportu. W Centrum Biurowym czekają powierzchni...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 895 PLN (55 zł/m2)

4
-
89 m2
1960
11608845 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 81115 11608845 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 21 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 260 PLN (60 zł/m2)

7
-
21 m2
1955
11438498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 81012 11438498 Do wynajęcia powierzchnia ok. 35,34 m.kw.- w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 367 PLN (67 zł/m2)

2
-
35.34 m2
1955
10818550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 80768 10818550 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 138 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Oddzielny MODUŁ 4 POKOJOWY. Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 970 PLN (65 zł/m2)

5
-
138 m2
1955
10603389 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 80616 10603389 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 75 m2 przy Alei Solidarności. -Zmodernizowany budynek biurowy w doskonałej lokalizacji -Całodobowa ochrona, klimatyzacja, możliwość wynajęcia miejsc parkingowych-Aranżacja powierzchni do potrzeb Najemców-Na pa...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 625 PLN (88 zł/m2)

11
-
75 m2
-
10558204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 80520 10558204 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 19 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w w...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 273 PLN (67 zł/m2)

7
-
19 m2
1955
10309969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 78361 10309969 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 180 m2 do 250 m.kw. w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum). pokoi.Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni.Obecnie powierzchnie pomieszczeń to : 1...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 700 PLN (65 zł/m2)

6
-
180 m2
1955