• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 42

15851702 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Włochy, Al. Krakowska 281, 2-pokoje, garaż 27018042 15851702 Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie - Al. Krakowska 281, 42 m², 1 piętro, miejsce postojoweDo wynajęcia nowoczesne, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m², położone na 1. piętrze w nowym budynku z 2025 roku. Lokal został zaproj...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 PLN (71 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15867120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie blisko Lotniska i Mordoru – od zaraz! 27335500 15867120 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania na wynajem, położonego w kamienicy w dzielnicy Włochy-Okęcie. Nieruchomość znajduje się na zielonym osiedlu i posiada duży balkon od strony wewnętrznego patio, co zapewnia ciszę i prywatn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (66 zł/m2)

1
1
41 m2
1956
15554560 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 21082248 15554560 Do wynajęcia piękne, przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 120 mkw, usytuowane na 3 kondygnacjach kameralnego budynku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, wyposażone w niezbędne sprzęty, a dodatkowo jest wyposażone w klimatyzację, światłowó...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 PLN (71 zł/m2)

5
2
120 m2
2019
15765497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Parking w cenie | Pierwszy najemca | Obok PKP 25471114 15765497 Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej w dzielnicy Włochy. Lokal mieści się na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku.Istnieje możliwość zmiany obecnego wyposażenia.Najważ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (88 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15817410 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26591447 15817410 NOWY apartament do wynajmu – Warszawa, Aleje Jerozolimskie 190. Osiedle Dom przy Alejach Dom Development.Apartament o powierzchni: 38 m² + 9 m² zabudowany balkon.Piętro: 2 w budynku 5 piętrowym z windąDo wynajęcia nowe mieszkanie zlokalizowane przy A...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (97 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
15471716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19320438 15471716 Niezwykle gustownie zaaranżowane i urządzone mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Borsuczej.Nowoczesne wnętrze utrzymane w jasnej tonacji przełamanej zdecydowaną kolorystyką wyposażenia.Mieszkanie jest wygodne, wyposażone w funkcjonalne meble i spr...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (95 zł/m2)

2
1
37 m2
2021
15886719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27766044 15886719 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 68 m2, zlokalizowane przy ul. Fasolowej w dzielnicy Włochy. Stacja kolejowa Warszawa-Włochy w odległości 1,3 km, przystanek autobusowy w odległości 500 m. Dobry dojazd do centrum. Ogólnodostępne miejs...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (43 zł/m2)

3
-
68 m2
1994
15800789 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wysoki Standard/Loggia/Wiktoryn 6/Parking 26221791 15800789 Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m², zlokalizowane na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 r., przy ul. Wiktoryn 6.> Mieszkanie ciche, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Modern Space z re...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (85 zł/m2)

2
1
34 m2
2022
15786356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 25907531 15786356 Nowy, funkcjonalny 5 - pokojowy apartament na parterze kameralnego budynku.Pomieszczenia:salon otwarty na kuchnię (w pełni wyposażoną w sprzęty AGD),dwie łazienki kompletnie wyposażone,pralnia z pralką,garderoba (zabudowana),4 sypialnie (największa z...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (69 zł/m2)

5
1
115 m2
2025
15822211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Włochy, ul. Wiktoryn 6, 2-pokojowe 26638370 15822211 Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Wiktoryn 66A w dzielnicy Warszawa Włochy. NAJEM z VAT dla osób fizycznych 8%, dla firm 23%.Mieszkanie z...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 790 PLN (82 zł/m2)

2
1
34 m2
-
15806005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26319705 15806005 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania przystosowanego pod lokal usługowy, o powierzchni 71 m², zlokalizowanego przy ul. Słowicza 1 w Warszawie. To doskonała propozycja dla osób prowadzących działalność (...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (63 zł/m2)

4
-
79 m2
1981
15877650 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 27576021 15877650 Nowoczesny i w pełni umeblowany apartament na wynajem, położony na kameralnym, bezpiecznym i zamkniętym osiedlu. Nieruchomość została rozplanowana na trzech poziomach, oferując komfort, funkcjonalność oraz wygodę życia.Parter: pokój z aneksem kuchenn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 PLN (71 zł/m2)

6
1
120 m2
2020