• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 28

15877617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27574764 15877617 Oferta na wynajem jasnego i przytulnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50 mkw. położonego na ulicy Wyspowej.Duży, wyposażony w meble balkon - daje przestrzeń do relaksu i wypoczynku.Oddzielna kuchnia z oknem oraz stołem, w pełni wyposażona w...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (56 zł/m2)

2
1
50 m2
2000
15873155 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Tergówek/Metro/Balkon 27513055 15873155 Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 54m2 przy ul. Smoleńskiej. Zamieszkaj w świetnie skomunikowanej części Warszawy, a jednocześnie w spokojnej, przyjaznej okolicy.Na powierzchnię składają się:- dwa oddzielne pokoje,- salon z wyjściem na balk...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (59 zł/m2)

3
1
54 m2
1980
15882302 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kompletnie wyposażone | Balkon | Parking | Metro 27659233 15882302 2 pokoje 37 m² Balkon Metro ul. Ossowskiego 11Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 4. piętrze w budynku z windą, przy ul. Ossowskiego 11 na warszawskim Targówku (Targówek Mieszkaniow...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (97 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15866660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
metro | oddzielna kuchnia | loggia | klima 27323086 15866660 Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 46 mkw, położone przy ul. Heleny Junkiewicz w dzielnicy Targówek. Lokal znajduje się na piątym piętrze (z dziesięciu) budynku mieszkalnego oddanego do użytku w 1980 roku.Najważniejsze cechy...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (63 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15881653 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27642579 15881653 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem – ul. Chyrowska Na wynajem funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 3 piętrze w zadbanym budynku z windą w zielonej i bardzo dobrze skomunikowanej części Warszaw...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (73 zł/m2)

2
-
37 m2
2006
15869923 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27411500 15869923 Na wynajem komfortowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Malborskiej. Lokal został przygotowany z dbałością o detale, jest w pełni umeblowany i gotowy do wprowadzenia.Ukła...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (60 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15861039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27195315 15861039 Wynajmę mieszkanie przy metrze.2 pokoje z oddzielną kuchnią. Ostatnie 13 piętrowy zapewnia piękne widoki. Gwarancja miejsca parkingowego.w okolicy park brodnowski(przy samym bloku)sklepy,szkoły,przedszkola. Cena wynajmu 2550+czynsz administracyjny 13...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 550 PLN (46 zł/m2)

2
-
56 m2
1980
15797559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26152251 15797559 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją Targówek, ul. Palestyńska Blisko Parku Bródnowskiego Na wynajem funkcjonalne, narożne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 63 m2, położone przy ul. Palestyńskiej na warsz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (65 zł/m2)

3
-
62 m2
2001
15766257 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
REZERWACJA#METRO# DUŻE# 1-pok Targówek 25500374 15766257 Do wynajęcia od zaraz słoneczne, przestronne jednopokojowe mieszkanie z kuchnią o powierzchni 30 m2. położone na 1 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z balkonem. Przestronne mieszkanie ma bardzo funkcjonalny rozkład dający możliwość funkcjonalnego...

Warszawa (Targówek), Piotra Wysockiego

2 000 PLN (67 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15824502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 2 pokoje wśród zieleni, Targówek 26640449 15824502 Komfort w zielonej części Targówka 2 pokoje, 44 m² ul. Krasnobrodzka Są mieszkania, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju i wygody.Przytulne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m², położone w zielonej części warszawskiego...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
1
44 m2
-
15802017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26254282 15802017 Tylko u nas!!!Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie na Targówku Mieszkaniowym, w doskonałej lokalizacji blisko stacji metra. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego, dobrze skomunikowanego miejsca do zamieszkania, które łączy...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (54 zł/m2)

2
1
45.9 m2
1990
15814547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26588913 15814547 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBądź pierwszym najemcą! Nowoczesne 3 pokoje przy Metrze Bródno, na osiedlu Warszawski Świt – Klimatyzacja Garaż.Szukasz mieszkania, w którym wszystko jest fabrycznie nowe? Zapraszam do wykończonego w wysokim sta...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (69 zł/m2)

3
-
62 m2
-