• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Skłodowskiej-Curie Marii

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Skłodowskiej-Curie i Marii

Znaleźliśmy 1,244 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Warszawa Mazowieckie

15890610 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27882442 15890610 Polecam funkcjonalne, jasne mieszkanie w niskim, zadbanym budynku z windą, z widokiem na przepiękne drzewa!Kameralna lokalizacja w rejonie Starego Imielina na Ursynowie, z dobrymi połączeniami autobusowymi pozwala korzystać ze wszystkich atrakcji dzi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
1
46 m2
2002
15886648 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Perła! 4 pok. na Żoli| 2 loggie, 2 parkingi + box 27763071 15886648 Na wynajem nowy, elegancki, 4-pokojowy apartament z dwoma łazienkami, garderobą oraz dwoma loggiami - zlokalizowany w nowej inwestycji o podwyższonym standardzie Sady Żoliborz przy ulicy Anny German 7 na Sadach Żoliborskich!W cenie wynajmu są dwa wyg...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 270 PLN (110 zł/m2)

4
2
84 m2
2025
15811318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ciche 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Garaż 26433116 15811318 Do wynajęcia ciche i jasne 2-pokojowe mieszkanie 45 m² z balkonem znajdujące się na drugim piętrze przy ulicy Rakowskiej (Raków, Włochy).(English version below)MIESZKANIEDo wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m² znajd...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 430 PLN (76 zł/m2)

2
1
45 m2
2015
15888993 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Metro Ursynów kawalerka 40m studio do wynajęcia 27839896 15888993 KAWALERKA 100M OD METRA URSYNÓW – AL. KEN 98Mościcki Nieruchomości prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane na nowoczesnym i zielonym osiedlu przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 98. Idealna propozycja dla singla lub...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (75 zł/m2)

1
1
40 m2
2000
15876633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem komfortowe 2 pok 56 m2 taras 22m2 Bielany 27542584 15876633 Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 56 m², zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskich Bielan. Lokal wyróżnia się przemyślanym rozkładem oraz wyjątkowo dużym tarasem, któr...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 250 PLN (58 zł/m2)

2
1
56 m2
2004
15863790 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem 2 pokoje mieszkanie TOP LOKALIZACJA 27256890 15863790 Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone w ścisłym centrum Warszawy – przy ul. Kruczej, tuż przy Alejach Jerozolimskich.To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum wydarzeń i mieć wszystko w zasięgu kilku ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (82 zł/m2)

2
1
55 m2
1962
15859397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27167726 15859397 ~CENA WYNAJMU 3400 zł z czynszem do wspólnoty!~Do wynajęcia bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 usytuowane na parterze na osiedlu strzeżonym przy. ul Dzieci Warszawy 15E. Lokalizacja: Warszawa Ursus (Skorosze). Osiedle budowane przez dewe...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (76 zł/m2)

2
1
45 m2
2016
15856462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Bardzo atrakcyjne 2 pokoje Wąwozowa metro Kabaty 27091497 15856462 Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56 m², położone tuż przy stacji Metra Kabaty. Idealne dla pary lub singla. Powyższa cena zawiera zaliczki na media( woda, ogrzewanie)Układ mieszkania (1. piętro):Salon: z wyjściem...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (61 zł/m2)

2
1
56 m2
1998
15889751 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27860857 15889751 Na wynajem umeblowane mieszkanie o powierzchni 73 m², zlokalizowane na 8 piętrze w budynku przy ul. Orzyckiej 8 na warszawskim Mokotowie.Najem okazjonalny.ROZKŁAD POMIESZCZEŃ- przestronny salon z wyjściem na loggię- 2 osobne, zamykane pokoje- oddziel...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (58 zł/m2)

3
1
73 m2
1973
15891121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
SADYBA: po remoncie, 2 pokoje/ PARKING! 27887910 15891121 po generalnym remoncie Sadyba parking pierwszy najemDo wynajęcia nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane na warszawskiej Sadybie, przy ul. Jaszowieckiej Limanowskiego. Lokal znajduje się na 6 piętrze i jest ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (86 zł/m2)

2
1
37 m2
1974
15868945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27395274 15868945 3- pokojowe mieszkanie na Alei Niepodległości na Mokotowie.Stan dobry.Piętro 45 ( brak windy ), cegła, 1952 r.Blisko metro, tramwaj, autobus, liczne sklepy, Szkoła Główna HandlowaCzynsz 4900, kaucja jednomiesięcznaMieszkanie umeblowaneSzczegóły : 88...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (82 zł/m2)

3
1
60 m2
1952
15872829 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 35 m² | Żoliborz | parter | dostępne od 27502328 15872829 INFORMACJE OGOLNE:Warszawa Żoliborz ul. Włodzimierz Perzyńskiego 8Metraż: 35 m²Piętro: parter2Rok budowy: 1962 r.Stan prawny: Spółdzielcze własnościowe z KWCena: 2700 zł.Czynsz: 600 zł.OPIS NIERUCHOMOŚCI:Do wynajęcia funkcjonalne i przytulne mieszkan...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (77 zł/m2)

1
1
35 m2
1962