• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Mokotow Narbutta Ludwika

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Narbutta i Ludwika

Znaleźliśmy 232 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Mokotow Warszawa Mazowieckie

15848448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 3 pokoje niedaleko metra 26937845 15848448 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 60m2, piętro 45 z windą, w budynku z 1953r. przy Al. Niepodległości, Stary Mokotów.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 3400 zł + 1500 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Wymagana kaucja.Znakomita lokaliz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (57 zł/m2)

3
-
60 m2
1953
15844254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne i eleganckie 2 pokoje, klimatyzacja 26828296 15844254 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 40m2, piętro 77 z windą w budynku z 2017r. przy ul .Konstruktorskiej, Mokotów Służewiec. Nowoczesne, komfortowe, idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (93 zł/m2)

2
-
40 m2
2017
15821847 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 4 pokoje, duży balkon, garaż 26622007 15821847 Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 92 m2, piętro 25 z windą, w budynku z 2005r. przy ul. Biały Kamień, Mokotów Wyględów.Idealne dla rodziny. Oferta dla osób niepalących.Cena: 7000 zł + 1600 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd + inter...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (76 zł/m2)

4
-
92 m2
2005
15893196 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27903305 15893196 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMarina Mokotów to osiedle nowoczesnych apartamentowców w otoczeniu parku i zieleni z rozległą strefą spacerową z oczkami wodnymi i miejscami rekreacji. Doskonałe miejsce na odpoczynek i regenerację.Mieszkanie na ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (57 zł/m2)

2
-
54 m2
2004
15881499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27634828 15881499 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,74 m2 , zlokalizowane przy al. Niepodległości na Mokotowie. Znakomita lokalizacja. Stacja Metra Pole Mokotowskie 250m. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się renomowane uczelnie wyższe -...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (69 zł/m2)

3
-
49 m2
1953
15780589 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25806509 15780589 Wygodne, ciche i dobrze wyposażone mieszkanie w apartamentowcu, w bezpośrednim sąsiedztwie Toru Wyścigów Konnych na Służewcu - idealne miejsce do relaksu czy joggingu. Architektura budynku nowoczesna i czysta. Dziedziniec bardzo ładny i zadbany. Bud...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 100 PLN (95 zł/m2)

2
-
43 m2
2006
15808621 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26399106 15808621 Trzypokojowy apartament położony na ostatnim piętrze. Mieszkanie jest dwustronne, widok na centrum oraz całą wschodnią Warszawę!Składa się z salonu z aneksem kuchennym (35 m2) i wyjściem na taras, dwóch łazienek (w jednej wanna, w drugiej prysznic), ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (82 zł/m2)

3
-
73 m2
2019
15794180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26064074 15794180 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia – tuż obok Galerii Mokotów.Oferta dla osób praktycznych, które cenią świetną komunikację. Lokal znajduje się na 8. piętrze w budynku z lat 60-tych, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Mokotowa.UKŁAD I PARAM...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (70 zł/m2)

2
-
37.02 m2
1963
15711127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24391953 15711127 Polecamy do wynajęcia ładne dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Piwarskiego 9Oferowane mieszkanie o metrażu 38m2. Mieszkanie zostało odświeżone po poprzednich najemcach i jest w pełni wyposażone. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 PLN (70 zł/m2)

2
-
38 m2
1970
15382623 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie 17310307 15382623 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Mokotowie, ul. Wyciszona 2. Dostępne do wynajęcia od teraz.Apartament ma powierzchnię 49 m2 i znajduje się na 1 piętrze. Składa się z dwóch pokoi, w tym salonu połączonego...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (92 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15394783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie | 61м2 17582223 15394783 Mamy przyjemność zaprezentować państwu do wynajęcia od czerwca 3 pokojowe mieszkanie przy ul.Puławska, kompletnie umeblowane po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się z 3 osobnych pokoi, jasne...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (69 zł/m2)

2
-
61 m2
-
15376974 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie | balkon 17152233 15376974 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Mokotowie, ul. Racjonalizacji 7. Dostępne do wynajęcia od teraz.Apartament ma powierzchnię 45 m2 i znajduje się na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuch...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (93 zł/m2)

2
-
45 m2
-