• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 55

15717656 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ciche, słoneczne 2 pokoje blisko metra 24536101 15717656 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 44m2, piętro 68 z windą, w budynku z 2016r. przy ul. Stefana Żeromskiego,  Bielany Słodowiec.Idealne dla singlasingielki, pary lub małej rodziny. Cena: 3 000 zł + 700 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (68 zł/m2)

2
-
44 m2
2016
15876633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem komfortowe 2 pok 56 m2 taras 22m2 Bielany 27542584 15876633 Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 56 m², zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskich Bielan. Lokal wyróżnia się przemyślanym rozkładem oraz wyjątkowo dużym tarasem, któr...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 250 PLN (58 zł/m2)

2
1
56 m2
2004
15849312 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Salon z aneksem i dwie sypialnie, dwa garaże,metro 26963630 15849312 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 65m2, piętro 36 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Sokratesa, Bielany Wawrzyszew.Idealne dla rodziny lub pary. Dostępne częściowo umeblowane.Cena: 4200 zł + 1000 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + p...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (65 zł/m2)

3
-
65 m2
2013
15866366 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Salon z aneksem i sypialnia, blisko metro 27319893 15866366 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 43m2, piętro 810 z windą, w budynku z 1975r. przy ul. Dantego Alighieri, Bielany Wawrzyszew.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny.Cena: 3100 zł + 800 zł czynsz administracyjny i zaliczki na medi...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (72 zł/m2)

2
-
43 m2
1975
15846210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzy przestronne pokoje z oddzielną kuchnią 26878076 15846210 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 55m2, piętro 1112 z windą, w budynku z 1979r. przy ul. Marii Dąbrowskiej, Bielany Chomiczówka.Idealne dla rodziny lub pary. Grzeczne zwierzęta akceptowane.Cena: 3700 zł + 900 zł czynsz administracyjny i zaliczki n...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (67 zł/m2)

3
-
55 m2
1979
15868160 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwa pokoje z oddzielną kuchnią, metro 27366920 15868160 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 50m2, piętro 39 z windą, w budynku z 2023r. przy ul. Przy Agorze, Bielany Wrzeciono.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny, także dla dwójki studentów lub przyjaciół.Cena: 3700 zł + 740 zł czynsz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (74 zł/m2)

2
-
50 m2
2023
15846211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Salon z aneksem i dwie sypialnie, klima, garaż 26878077 15846211 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 76m2, piętro 39 z windą, w budynku z 2008r. przy ul. ul. Lucjana Rudnickiego, Bielany Piaski.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 4700 zł + 1400 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd wg zużycia. Kaucj...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (62 zł/m2)

3
-
76 m2
2008
15691287 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 2 pokoje przy metrze Młociny 24014453 15691287 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 48m2, piętro 89 z windą, w budynku z 2016r., przy ul. Sokratesa, Bielany Wawrzyszew.Idealne dla singlasingielki, pary lub małej rodziny. Dlaosób niepalących i bez zwierząt.Cena: 3 500zł + 850zł czynsz administracyjn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (73 zł/m2)

2
-
48 m2
2016
15893345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27908610 15893345 Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,33 mkw, położone na pierwszym piętrze kameralnego budynku przy ul. Tczewskiej. Nieruchomość utrzymana jest w bardzo dobrym stanie, gotowa do zamieszkania. Układ mieszkania: przestronn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (81 zł/m2)

3
1
74 m2
2008
15888785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27825381 15888785 Mieszkanie na wynajem (Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Bogusławskiego 20) Przedstawiamy ofertę atrakcyjnego trzypokojowego komfortowego, rozkładowego mieszkania w budynku z 1976 roku. Idealnego dla rodzin, pary lub dwóch - trzech niezależnych osó...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (55 zł/m2)

3
1
64 m2
1976
15877320 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27566076 15877320 Warszawa, Żoliborz ul. Zabłocińska &124; taras &124; garaż &124; metro Słodowiec Do wynajęcia nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85 m, położone w budynku z 2010 roku w dobrym standardzie. Nieruchomość znajduje się na tereni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (72 zł/m2)

3
1
75 m2
2010
15885533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27733670 15885533 Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w budynku z 1970 roku w dobrym stanie, na Bielanach przy Al. Wrzeciono 50. Kuchnia - szafki i sprzęt AGD (lodówka, okap, piekarnik). Pokój duży - sofa, komoda, stół plus 4 krzesła. Pokój mały - szafa, łóżko. Prze...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 PLN (58 zł/m2)

2
-
36 m2
1970