• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Antoniego Józefa Madalińskiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Madalińskiego, Józefa i Antoniego

Znaleźliśmy 1,237 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Warszawa Mazowieckie

15895860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962724 15895860 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Stanisława Dygata. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym!Na po...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (64 zł/m2)

2
1
50 m2
2014
15830360 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe! | 3 pokoje | Park Szczęśliwicki | Garaż 26670408 15830360 NOWE 3 POKOJE 66 m² UL. WŁODARZEWSKA PRZY PARKU SZCZĘŚLIWICKIM IDEALNE DLA RODZINY DUŻY GARAŻ (English description below)MIESZKANIEDo wynajęcia świeżo po generalnym remoncie mieszkanie, położone na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu przy ul. Włod...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (67 zł/m2)

3
1
66 m2
2001
15145757 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10947387 15145757 Do wynajęcia apartament dwu pokojowy z balkonem, w nowoczesnym budynku na Mokotowie.Układ jest następujący: salon z kuchnią w aneksie; sypialnia; łazienka z kabina prysznicową; balkon od strony patio.Lokal w pełni wyposażony i umeblowany : meble kuc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15885072 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka | Browary Warszawskie | od zaraz 27716683 15885072 OFERTA NAJMU - KAWALERKA 31 m² WARSZAWA, UL. WALICÓW 19Do wynajęcia funkcjonalna i świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 31 m², położona w świetnej lokalizacji w centrum Warszawy.Mieszkanie przeszło generalny remont rok temu, dzięki czemu jes...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (94 zł/m2)

1
1
31 m2
1964
15890016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27867353 15890016 Miejsce postojowe 3 pokoje Miasteczko WilanówMieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m², położone w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, usytuowane na ostatnim, 4-piętrze.NAJWIĘKSZE ATUTY?Ekspozycja na ul.Teodorowicza - unikamy zgiełku ul. Franci...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (75 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15889094 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27843402 15889094 Nieruchomość dostępna od 1 czerwca.OD 1 CZERWCA MORDOR KAWALERKA OFF MARKETNa wynajem umeblowana i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 37 m², zlokalizowana w biznesowej części Mokotowa, (Mordor) przy ul. Domaniewskiej.MIESZKANIE:salon z an...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 PLN (55 zł/m2)

1
1
37 m2
-
15677151 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23786023 15677151 ---------- for English chceck below -----------Przestronne mieszkanie z trzema osobnymi pokojami.W pieszym dystansie:- sklepy- restauracje- kawiarnie- przystanki komunikacji miejskiej- szkoły- i więcejZadbane, częściowo umeblowane i wyposażone w sprz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (58 zł/m2)

3
1
50 m2
-
15881499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27634828 15881499 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,74 m2 , zlokalizowane przy al. Niepodległości na Mokotowie. Znakomita lokalizacja. Stacja Metra Pole Mokotowskie 250m. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się renomowane uczelnie wyższe -...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (69 zł/m2)

3
-
49 m2
1953
15889999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27866778 15889999 Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden jest połączony częściowo przesuwnymi drzwiami z salonem) , salonu połączonego z kuchnią,łazienki oraz WC.Na życzenie klienta może być wynajęte miejsce parkingowe w garażu podziemnym opłata 200zł .Czynsz do adm...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (47 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15869946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27412073 15869946 Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na Bliskiej Woli, w cichej i spokojnej okolicy, na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie o pow.42 mkw, składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, oddzielnej sypialni, łazi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (81 zł/m2)

2
1
42 m2
2020
15798231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26165680 15798231 Do wynajęcia luksusowy 3-pokojowy apartament Premium w odnowionej kamienicy w samym sercu Powiśla.Apartament świeżo po remoncie, wykończony z najlepszej klasy materiałów w tym marmury i kryształy. Zaprojektowany w stylu czarno-białego glamour zachwyc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 500 PLN (117 zł/m2)

3
2
81 m2
1936
15887721 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27791808 15887721 Nowoczesny świeżo wykończony apartament, zlokalizowany w prestiżowym budynku Chronos z całodobową recepcją- w samym centrum biznesowej Warszawy.Został zaprojektowany przez architekta i wykończony w minimalistycznym, nowoczesnym stylu z wykorzystanie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (129 zł/m2)

2
1
34 m2
2024