• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Żoliborz

Znalezionych ofert: 36

15785350 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 41m Stanisława Wyspiańskiego 25876753 15785350 Odświeżone, częściowo umeblowane mieszkanie do wynajęcia przy ul. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie. czynsz wynajmu 3000 pln + prąd i gaz wg zużycia. Czwarte piętro, winda, balkon. Wysokie, jasne. Dobra komunikacja....

Warszawa (Żoliborz), ul. Stanisława Wyspiańskiego

2 800 PLN (68 zł/m2)

1
-
41 m2
-
15878005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje | Po Generalnym Remoncie | A/C | Parking 27586806 15878005 TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE 48 m² PO GENERALNYM REMONCIE KLIMATYZACJA SADY ŻOLIBORSKIE MIEJSCE PARKINGOWE(English description below)MIESZKANIEPrzytulne, czyste i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m², po generalnym remoncie, zlokalizowane na 1 ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (88 zł/m2)

3
1
48 m2
1969
15536009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne, wygodne 2 pokoje, świetny dojazd 20738026 15536009 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 55m2, piętro 29 z windą w budynku z 2014r. przy ul. Rydygiera, Sady Żoliborskie.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena: 4 400 zł + 920 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 4...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (80 zł/m2)

2
-
55 m2
2014
15888982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27837597 15888982 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia dwupokojowy apartament na Zielonym Żoliborzu. Ul. Rydygiera 6.Wyjątkowe miejsce z klimatem Starego Żoliborza.Budynek z recepcją i ochroną 24 h.Znakomita lokalizacja, na granicy Żoliborza i Śródmieśc...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (80 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15853384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27049668 15853384 Kawalerka o wysokim standardzie, położona w przedwojennej, klimatycznej kamienicy zlokalizowanej w centralnej części Starego Żoliborza. Składa się z otwartej przestrzeni, oraz bardzo wygodnej, przemyślanej garderoby. W części kuchennej znajduje się n...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (107 zł/m2)

1
1
28 m2
1938
15871690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulne 2 pokoje w zielonej okolicy, garaż 27474039 15871690 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 49 m2, piętro 13 z windą, w budynku z 2011 roku, przy ul. Saperskiej, Sady Żoliborskie. Jasne, ciche, słoneczne i przestronne. Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny.Cena: 2 900 zł + 750 czynsz ad...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (59 zł/m2)

2
-
49 m2
2011
15640690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23068944 15640690 Apartament z dwoma tarasami położony na ostatnim piętrze z widokiem na centrum. Wykończenie z materiałów najwyższy jakości pod nadzorem architekta. W skład mieszkania wchodzi:salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras, toaleta, sypialnia dla dziec...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (103 zł/m2)

3
-
87 m2
2010
15346237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 16411865 15346237 Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojwe na Sadach Żoliborskich. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwie sypialnie i łazienka. Okolica cicha, dużo zieleni, w sąsiedztwie sklepy, szkoły, przedszkola. Bardz...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (73 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15850669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27004496 15850669 Apartament 3 pokojowy na zadbanym, cichym osiedlu z 2020 roku.Świeżo po remoncie dostępny od 07.03. składa się z:salonu z otwartą kuchnią i wyjściem na tarassypialni głównej z wyjściem na balkonsypialnigabinetułazienki (wanna)toalety gościnnej (prysz...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (100 zł/m2)

3
2
70 m2
2019
15881367 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27629379 15881367 Do wynajęcia komfortowy, przestronny apartament o wysokim standardzie, zaprojektowany z dbałością o funkcjonalność i wygodę mieszkańców.Rozkład pomieszczeń:Część dzienna apartamentu została usytuowana od strony południowo-zachodniej. Znajduje się tu ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (85 zł/m2)

3
2
118 m2
2009
15633818 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22902256 15633818 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBEZ PROWIZJI Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie 50 m2 w apartamentowcu + garaż przy ul. Przasnyskiej, okolice CH Arkadia.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchennym,- sypialni z dużą szafą,- łazie...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 650 PLN (73 zł/m2)

2
-
50 m2
2017
15888062 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27802093 15888062 Żoliborz ul. Rydygiera, umeblowany i wyposażony, przestronny apartament w doskonałej lokalizacji.Oferujemy dwupokojowe mieszkanie, nowocześnie wykończone i umeblowane w wysokim standardzie. Na powierzchni 62 m 2 rozmieszczony jest salon z kuchnią w a...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (65 zł/m2)

2
1
62 m2
2014